Povezane vesti

Ona je moja druga majka, stvorila je moj identitet na estradi: Ceca slomljena od bola, podelila emotivni snimak sa Marinom…

Ona je moja druga majka, stvorila je moj identitet na estradi: Ceca slomljena od bola, podelila emotivni snimak sa Marinom…

Večernje novosti pre 4 sati
NAJPOZNATIJI srpski tekstopisac, Marina Tucaković, preminula je na današnji dan pre tri godine. Foto: reprint TV Novosti, ATA images Svetlana Ceca Ražnatović tim povodom se oglasila emotivnim zajedničkim snimkom sa pokojnom Marinom i nije krila… »
„Volela bih jednoj osobi da se zahvalim“: Ceca objavila emotivnu poruku na treću godišnjicu smrti Marine Tucaković

„Volela bih jednoj osobi da se zahvalim“: Ceca objavila emotivnu poruku na treću godišnjicu smrti Marine Tucaković

Nova pre 6 sati
: Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović oglasila se na treću godišnjicu smrti tekstopisca Marine Tucaković. Marina Tucaković preminula je pre tačno tri godine, a kao što je poznato, ona je napisala brojne hitove naših poznatih pevača. Svi oni… »
Za Cecu Ražnatović danas je jedan od najtužnijih dana: Njene reči govore koliko joj je teško

Za Cecu Ražnatović danas je jedan od najtužnijih dana: Njene reči govore koliko joj je teško

Svet & Skandal pre 5 sati
Objava Cece Ražnatović nikad tužnija Ceca Ražnatović skoro svakodnevno se oglašava na društvenim mrežama i uglavnom su to lepi povodi, najave njenih pesama, emisija, nove fotografije… Međutim, večerašnja objava Cece Ranatović veoma je… »
"Jednoj osobi da se zahvalim": Ceca Ražnatović podelila emotivnu objavu na godišnjicu smrti Marine Tucaković: Njene reči…

"Jednoj osobi da se zahvalim": Ceca Ražnatović podelila emotivnu objavu na godišnjicu smrti Marine Tucaković: Njene reči…

Blic pre 9 sati
Na današnji dan, tri godine nakon što nas je napustila legendarna tekstopisac Marina Tucaković, najveća balkanska muzička zvezda Svetlana Ceca Ražnatović podelila je dirljive snimke u znak sećanja na prijateljstvo i saradnju koje je ostavilo… »
Cecina emotivna poruka na treću godišnjicu Marinine smrti: Jedan detalj pokazuje koliko joj nedostaje

Cecina emotivna poruka na treću godišnjicu Marinine smrti: Jedan detalj pokazuje koliko joj nedostaje

Telegraf pre 9 sati
Preporučujemo. Muzička diva Svetlana Ceca Ražnatović oglasila se na mrežama emotivnim zajedničkim snimkom sa pokojnom Marinom Tucaković. Naime, danas, 19. septembra, navršava se treća godišnjica od smrti Marine Tucaković, a nje su se setili… »

Vesti dana »