Povezane vesti

Eksplozivni uređaji i lažna kompanija: Ovo su odgovori na 8 ključnih pitanja o napadima u Libanu

Eksplozivni uređaji i lažna kompanija: Ovo su odgovori na 8 ključnih pitanja o napadima u Libanu

Nova pre 39 minuta
: Više od 30 ljudi je poginulo, a na hiljade je povređeno u eksplozijama koje su se prethodnih dana dešavale širom Libana kada su eksplodirali komunikacioni uređaji i solarni paneli. Napadi predstavljaju najveći bezbednosni propust u istoriji… »
Pejdžer, voki-toki pa otvoreni rat?

Pejdžer, voki-toki pa otvoreni rat?

Danas pre 2 sata
Skoro da je javna tajna da Izrael stoji iza prepariranja pejdžera i voki-tokija pripadnika Hezbolaha i masovnih napada sa civilnim žrtvama. Da li sada preti otvoreni rat sa Libanom? Najmanje dvadeset mrtvih i oko 450 ranjenih u seriji eksplozija… »
Pokolj u dva dana: Lokalni novinar opisao situaciju u Bejrutu! Život mu se pretvorio u horor film: "Zgrabio me, rekao da odem…

Pokolj u dva dana: Lokalni novinar opisao situaciju u Bejrutu! Život mu se pretvorio u horor film: "Zgrabio me, rekao da odem…

Blic pre 3 sata
Hiljade voki-tokija, solarnih ploča i uređaja za prepoznavanje otisaka prstiju koje koriste borci Hezbolaha eksplodiralo je u protekla dva dana širom Libana. Poginulo je 14 ljudi, a povređene su stotine, među kojima su i ožalošćeni na sahrani onih… »
Lokalni novinar opisao šta se događa u Bejrutu: "Zgrabio me, rekao da odem kući i odmah ugasim wifi!"

Lokalni novinar opisao šta se događa u Bejrutu: "Zgrabio me, rekao da odem kući i odmah ugasim wifi!"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Hiljade voki-tokija, solarnih ploča i uređaja za prepoznavanje otisaka prstiju koje koriste borci Hezbolaha eksplodiralo je u protekla dva dana širom Libana. Poginulo je 14 ljudi, a povređene su stotine, među kojima su i ožalošćeni… »

Vesti dana »