Povezane vesti

Novičić: Momirović nesvesno provocira Vučića, mislim da se kaje što ga je postavio za ministra

Novičić: Momirović nesvesno provocira Vučića, mislim da se kaje što ga je postavio za ministra

N1 Info pre 1 sat
Ministar trgovine Tomislav Momirović ide iz gafa u gaf i svojim izjavama nesvesno provocira predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji se kaje što ga je postavio za ministra, izjavio je Marko Novičić, voditelj jutarnjeg programa televizije Nova S. Ne… »
Marko Novičić: Vučić se kaje što je Momirovića postavio za ministra

Marko Novičić: Vučić se kaje što je Momirovića postavio za ministra

Danas pre 1 sat
Ministar trgovine Tomislav Momirović ide iz gafa u gaf i svojim izjavama nesvesno provocira predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji se kaje što ga je postavio za ministra, izjavio je Marko Novičić, voditelj jutarnjeg programa televizije Nova S. Ne… »
Novičić: Momirović nesvesno provocira Vučića, mislim da se kaje što ga je postavio za ministra

Novičić: Momirović nesvesno provocira Vučića, mislim da se kaje što ga je postavio za ministra

Novi magazin pre 48 minuta
Ministar trgovine Tomislav Momirović ide iz gafa u gaf i svojim izjavama nesvesno provocira predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji se kaje što ga je postavio za ministra, izjavio je Marko Novičić, voditelj jutarnjeg programa televizije Nova S. Ne… »
Potrošen jeftini parizer, na redu su jaja: A to jedno za 11 dinara je teško naći

Potrošen jeftini parizer, na redu su jaja: A to jedno za 11 dinara je teško naći

N1 Info pre 4 sati
Ministar trgovine ponovo je krenuo u promociju jeftinih proizvoda. Na prvo slušanje izjava da obrok od dva jaja za 22 dinara može držati sitim ceo dan nekima je izgledala smešno. Ali onima koji se socijalnim politikama bave ništa nije smešno… »
„Može neko da pregura dan sa dva jajeta ako je isposnik, ovako šanse nema“: Zaječarci o izjavi Tomislava Momirovića

„Može neko da pregura dan sa dva jajeta ako je isposnik, ovako šanse nema“: Zaječarci o izjavi Tomislava Momirovića

Danas pre 4 sati
Tomislav Momirović, ministar unutrašnje i spoljne trgovine je, gostujući na K1 televiziji, poručio građanima da mogu za samo 22 dinara da kupe dva jaja i dobiju obrok od kog ceo dan mogu biti siti. „Dozvolite, jaje 11 dinara. Pazite, 11 dinara… »
„Govori čovek koji ima milione“: Reakcije na izjavu Momirovića da građani mogu od samo dva jajeta da dobiju obrok od kog…

„Govori čovek koji ima milione“: Reakcije na izjavu Momirovića da građani mogu od samo dva jajeta da dobiju obrok od kog…

Danas pre 13 sati
Tomislav Momirović, ministar unutrašnje i spoljne trgovine nastavio je sa obilascima prodavnica trgovačkih lanaca i promocijom akcije „Najbolja cena“, a juče je otišao i korak gostujući na televiziji K1, gde je poručio građanima da mogu za… »

Vesti dana »