Povezane vesti
Noćna berba grožđa kombajnima u vršačkim vinogradima zbog velikih vrućina
Vreme 20.09.2024
Zbog ekstremno visoke dnevne temperature i suše prvi put u istoriji vršačkog vinogradarstva primenjena noćna berba kombajnima. Ove godine u Vršcu bila je najranija berba grožđa ikada zabeležena: berba je poranila čak 24 dana ranije od uobičajenih… »
Usled velikih vrućina, u vršačkim vinogradima grožđe se prvi put bralo – noću (VIDEO)
Danas 20.09.2024
Ove godine u Vršcu bila je najranija berba grožđa ikada zabeležena: berba je poranila čak 24 dana ranije od uobičajenih termina. Ispod Vršačkih planina, prvi kombajni su se začuli još 29. jula – i to u deset sati uveče. Naime, ove godine, zbog ekstremno… »
Vesti dana »

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 6 satijoš 2 povezane

"Sastajem se s Putinom vrlo brzo, Zelenski neka se spremi da potpiše": Tramp upravo najavio razmenu teritorija: "Lokacija će mnoge usrećiti"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 5 satijoš 1 povezana