Povezane vesti

Dimitrijević: Sin mi je rekao da je K. K. tog dana imao “oči đavola”

Dimitrijević: Sin mi je rekao da je K. K. tog dana imao “oči đavola”

Politika pre 1 sat
U Višem sudu u Beogradu danas je Nebojša Dimitrijević, otac dečaka J.D. koji je ranjen 3. maja prošle godine u školi Vladislav Ribnikar, tokom svedočenja rekao da mu je sin preneo da je dečak koji je izvršio zločin tog dana imao “oči… »
„Prišao mi je i rekao ‘Mama, ja sam pogođen'“: Svedočila majka ranjenog dečaka u „Ribnikaru“, ispričala šta se…

„Prišao mi je i rekao ‘Mama, ja sam pogođen'“: Svedočila majka ranjenog dečaka u „Ribnikaru“, ispričala šta se…

Nova pre 3 sata
: U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku po tužbi maloletnog J. D, koji je ranjen 3. maja u masakru u školi "Vladislav Ribnikar". Nakon oca, svedočila je i majka dečaka, Budimka Dimitrijević. Budimka… »
Nastavljeno suđenje u slučaju "Ribnikar", svedočio otac ranjenog dečaka: Morao da preskače svoje mrtve drugare

Nastavljeno suđenje u slučaju "Ribnikar", svedočio otac ranjenog dečaka: Morao da preskače svoje mrtve drugare

Euronews pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je N.D., otac dečaka J.D. koji je ranjen 3. maja prošle godine u školi Vladislav Ribnikar, tokom svedočenja rekao da mu je sin preneo da je dečak koji je izvršio zločin tog dana imao “oči đavola". U nastavku… »
"Izlazite, puca se u školi": Potresno svedočenje majke dečaka ranjenog u "Ribnikaru": "Rekao mi je da je pogođen..."

"Izlazite, puca se u školi": Potresno svedočenje majke dečaka ranjenog u "Ribnikaru": "Rekao mi je da je pogođen..."

Blic pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku po tužbi maloletnog J. D, koji je ranjen 3. maja u masakru u školi "Vladislav Ribnikar". Nakon oca, svedočila je i majka ranjenog dečaka. Majka dečaka, inače učiteljica u… »
Nastavljen parnični postupak po tužbi ranjenog dečaka iz "Ribnikara", svedočili roditelji

Nastavljen parnični postupak po tužbi ranjenog dečaka iz "Ribnikara", svedočili roditelji

RTS pre 3 sata
U nastavku parničnog postupka po tužbi maloletnog J. D. protiv oca, majke i dečaka koji je počinio ubistva u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar“, ispitani su njegovi roditelji, odnosno zakonski zastupnici. Otac dečaka J. D. , koji je ranjen u… »
Jeziva ispovest sa suđenja u "Ribnikaru": "Tata, on je imao oči kao đavo"

Jeziva ispovest sa suđenja u "Ribnikaru": "Tata, on je imao oči kao đavo"

B92 pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je održan parnični postupak protiv Vladimira i Miljane Kecmanovića, oca i majke dečaka ubice, kao i Osnovne škole "Vladislav Ribnikar". Otac ranjenog dečaka opisao je tragediju kroz koju je prošao njegov sin, koji se… »
"Tata, on je imao crvene oči kao đavo": Roditelji dečaka ranjenog u Ribnikaru o potresnim detaljima masakra

"Tata, on je imao crvene oči kao đavo": Roditelji dečaka ranjenog u Ribnikaru o potresnim detaljima masakra

Mondo pre 3 sata
Roditelji dečaka ranjenog u masakru u "Ribnikaru" izneli su detalje na suđenju. U Višem sudu u Beogradu danas je održan parnični postupak protiv Vladimira i Miljane Kecmanovića, oca i majke dečaka ubice, kao i Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" na… »
Dobro je da si živ: Videla ranjenog sina ispred škole "Vladislav Ribnikar" i uspela samo jedno da izusti

Dobro je da si živ: Videla ranjenog sina ispred škole "Vladislav Ribnikar" i uspela samo jedno da izusti

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Moj sin više nije isti, nije ista osoba. Psihički više nije isti i nikada više neće biti. Moje dete se i dalje okreće na ulici, reaguje na sve moguće zvuke Ovo je danas pred Višim sudom u Beogradu, u parničnom postupku koji su… »
„Moj sin je morao da preskače mrtve drugare kako bi pobegao iz učionice“: Potresno svedočenje oca dečaka ranjenog u…

„Moj sin je morao da preskače mrtve drugare kako bi pobegao iz učionice“: Potresno svedočenje oca dečaka ranjenog u…

Nova pre 4 sati
: U Višem sudu u Beogradu danas su svedočili otac i majka maloletnog dečaka J. D, koji je ranjen u butinu 3. maja prošle godine u masakru koji se dogodio u školi “Vladislav Ribnikar”. Otac dečaka, Nebojša Dimitrijević, na samom početku svog… »
"Preskakao je krvave drugare da bi: Preživeo!" Potresno svedočenje roditelja povređenog dečaka u Ribnikaru: "Rekao mi je -…

"Preskakao je krvave drugare da bi: Preživeo!" Potresno svedočenje roditelja povređenog dečaka u Ribnikaru: "Rekao mi je -…

Blic pre 4 sati
U Višem sudu u Beogradu danas je održan parnični postupak protiv Vladimira i Miljane Kecmanovića, oca i majke dečaka ubice, kao i Osnovne škole "Vladislav Ribnikar". U Višem sudu u Beogradu danas je održan parnični postupak protiv Vladimira i… »
Svedokinja u nastavku suđenja Kecmanovićima: Preskakao je ranjene i mrtve drugare kako bi pobegao iz učinioce

Svedokinja u nastavku suđenja Kecmanovićima: Preskakao je ranjene i mrtve drugare kako bi pobegao iz učinioce

Insajder pre 4 sati
U Višem sudu u Beogradu, u nastavku parničnog postupka po tužbi maloletnog J.D. protiv oca, majke i dečaka koji je počinio ubistva u školi, ispitani su roditelji, odnosno zakonski zastupnici maloletnog J.D. koji je tom prilikom ranjen u butinu… »
Tata imao je crvene oči, kao đavao: Otac ranjenog dečaka iz "Ribnikara" potresno svedočio u sudu

Tata imao je crvene oči, kao đavao: Otac ranjenog dečaka iz "Ribnikara" potresno svedočio u sudu

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. U Višem sudu u Beogradu danas je održan parnični postupak protiv Vladimira i Miljane Kecmanovića, oca i majke dečaka ubice, kao i Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" na Vračaru gde je 3. maja prošle godine dečak ubica ubio devet… »

Vesti dana »