Povezane vesti
Pokrenut projekat za unapređenje zapošljavanja teže prihvatljivih grupa
Telegraf 20.09.2024
Obuke će se najavljivati na sajtu Republički zavod za socijalnu zaštitu. Centar za podršku i inkluziju "HelpNet" pokrenuo je, uz podršku Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju (GIZ) projekat "Unapređenje kvalifikacija i zapošljivosti osoba koje… »
Pokrenut projekat za unapređenje zapošljavanja teže prihvatljivih grupa
RTV 20.09.2024
BEOGRAD - Centar za podršku i inkluziju "HelpNet" pokrenuo je, uz podršku Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju (GIZ) projekat "Unapređenje kvalifikacija i zapošljivosti osoba koje pripadaju teže prihvatljivim grupama". Cilj projekata je… »
Počeo projekat za unapređenje kvalifikacija i zapošljivosti osoba iz teže zapošljivih grupa
Biznis.rs 20.09.2024
razvoj digitalnih alata prioritet. Centar za podršku i inkluziju “HelpNet“, uz podršku Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju (GIZ) objavio je danas da je startovao projekat „Unapređenje kvalifikacija i zapošljivosti osoba koje pripadaju teže… »
Počeo projekat za unapređenje kvalifikacija i zapošljivosti osoba iz teže zapošljivih grupa
N1 Info 20.09.2024
Centar za podršku i inkluziju "HelpNet", uz podršku Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju (GIZ) objavio je da je startovao projekat "Unapređenje kvalifikacija i zapošljivosti osoba koje pripadaju teže zapošljivim grupama". Cilj projekta je da… »
Vesti dana »
Vučić predstavio nove mere: Sledi značajno povećanje plata i penzija, stiže pomoć građanima
NIN pre 55 minutajoš 31 povezana
Vučić ponovo najavio izbore: Biće u naredna tri do četiri meseca, još nije doneo odluku o kandidaturi za premijera
Nova pre 25 minutajoš 34 povezane
Kecmanovićev poraz kao najveća pobeda: Srbin naterao Sinera da pokaže zašto je najbolji na svetu...
Kurir pre 0 minutajoš 73 povezane






