Povezane vesti

Više slika je moj otac imao sa željkom nego sa mnom: Kakvo poštovanje vlasnika Panate za najtrofejnijeg svih vremena!

Više slika je moj otac imao sa željkom nego sa mnom: Kakvo poštovanje vlasnika Panate za najtrofejnijeg svih vremena!

Hot sport pre 1 sat
Turčin i više nego jasan koliko ceni Obradovića. Kosarkaši Partizana se nalaze u Atini gde učestvuju na turniru Pavlos Janakopulos. Pored Partizana na turniru učestvuju i domaća ekipa Panatinaikos, Anadolu Efes i ponos Izraela Makabi. Reči hvale i… »
"Moj otac je imao više slika sa Željkom nego sa mnom"

"Moj otac je imao više slika sa Željkom nego sa mnom"

B92 pre 1 sat
Košarkaši Partizana ovog vikenda u Atini igraju pripremni turnir sa evroligaškim timovima, što će biti poslednje provere pred početak nove sezone. Domaćin turnira je šampion Evrope Panatinaikos, koji je pozivom ukazao veliku čast beogradskim… »
Željko je moj trenerski idol: Aktuelni šampion Evrope, Ataman, samo u superlativu o Žocu!

Željko je moj trenerski idol: Aktuelni šampion Evrope, Ataman, samo u superlativu o Žocu!

Hot sport pre 1 sat
Turčin i više nego jasan koliko ceni Obradovića. Kosarkaši Partizana se nalaze u Atini gde učestvuju na turniru Pavlos Janakopulos. Pored Partizana na turniru učestvuju i domaća ekipa Panatinaikos, Anadolu Efes i ponos Izraela Makabi. Aktuelni… »
Veliko poštovanje: Evo kako je Janakopulos dočekao Željka Obradovića u Atini (video)

Veliko poštovanje: Evo kako je Janakopulos dočekao Željka Obradovića u Atini (video)

Večernje novosti pre 2 sata
Košarkaši Partizana igraju prijateljski turnir u Atini, a sve učesnike dočekao je predsednik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos, dok je posebnu čast ukazao Željku Obradoviću. Foto: Profimedia Trener Partizana posebno je pozdravljen od strane… »
Partizan u Atini: Evo sta je poručio Željko Obradović!

Partizan u Atini: Evo sta je poručio Željko Obradović!

Hot sport pre 2 sata
Trener kosarkaša Partizana govorio za medije pred turnir u Atini! Kosarkaši Partizana se nalaze u Atini gde učestvuju na turniru Pavlos Janakopulos. Pored Partizana na turniru učestvuju i domaća ekipa Panatinaikos, Anadolu Efes i ponos Izraela… »
Obradović: "U Atini se ne osećam kao gost"

Obradović: "U Atini se ne osećam kao gost"

B92 pre 3 sata
Trener Partizana Željko Obradović govorio je na konferenciji za medije pred tradicionalni turnir Pavlos Janakopulos koji se igra u Atini. Na ovom turniru će sem crno-belih učestvovati i ekipe Anadolu Efesa, Makabija i Panatinaikosa koji će biti… »
Obradović: Atina je moj grad; Ataman: Željko moj idol

Obradović: Atina je moj grad; Ataman: Željko moj idol

Sport klub pre 3 sata
Za vikend igra se turnir "Pavlos Janakopulos" u Atini. Na njemu će učestvovati domaćin Panatinaikos, Partizan, Makabi i Anadolu Efes. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Na konferenciji za medije pred turnir pojavili su se treneri sve… »

Vesti dana »