Povezane vesti

Preminula je jutros, majčica moja: Prvo oglašavanje ćerke Radmile Živković

Preminula je jutros, majčica moja: Prvo oglašavanje ćerke Radmile Živković

Story pre 1 sat
Glumica Radmila Živković izgubila je bitku za život u 72. godini. Vest da je jedna od najvećih glumica srpskog glumišta umrla, potvrdilo je njeno matično pozorište. Ćerka Radmile Živković oglasila se s velikom tugom. Sliku svoje majke objavila… »
Oglasila se ćerka Radmile Živković: "Ništa nije slutilo da će se ovo desiti..."

Oglasila se ćerka Radmile Živković: "Ništa nije slutilo da će se ovo desiti..."

B92 pre 2 sata
Dramska umetnica Radmila Živković preminula je danas, 20. septembra, u 72. godini u Beogradu. Skrhana bolom, nakon smrti majke, oglasila se njena ćerka Bojana Bambić. - Majka mi je preminula jutros u 10.34 časova u bolnici posle duge i teške… »
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

Beta pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je danas u 72. godini, saopštilo je Narodno pozorište u Beogradu. Radmila Živković rođena je u Kruševcu 1953. godine, bila je filmska, pozorišna i televizijska glumica. Karijeru je počela krajem šezdesetih… »
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

Glas Amerike pre 4 sati
Filmska, pozorišna i televizijska glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini u Beogradu, saopštilo je Narodno pozorište u petak. Radmila Živković rođena je 14. januara 1953. godine u Kruševcu. Glumu je diplomirala na Fakultetu dramskih… »
Moja majčica... Prvo oglašavanje ćerke Radmile Živković nakon majčine smrti

Moja majčica... Prvo oglašavanje ćerke Radmile Živković nakon majčine smrti

Story pre 4 sati
Glumica Radmila Živković izgubila je bitku za život u 72. godini. Vest da je jedna od najvećih glumica srpskog glumišta, potvrdilo je njeno matično pozorište. Ćerka Radmile Živković oglasila se s velikom tugom. Sliku svoje majke objavila je uz… »
Radmila Živković – po čemu ćemo pamtiti našu veliku glumicu

Radmila Živković – po čemu ćemo pamtiti našu veliku glumicu

Danas pre 4 sati
Glumica Radmila Živković napustila nas je u 72 godini, a ovu veliku glumicu pamtićemo po brojnim filmskim i serijskim ulogama, ali i sjajnim pozorišnim izvedbama. Radmila Živković rođena je u Kruševcu 1953. godine, a bogatu karijeru započela je… »
"Moja majčica, moja: Sunčica..." Ćerka Radmile Živković slomljena zbog majčine smrti, bolnim rečima se oprostila od nje

"Moja majčica, moja: Sunčica..." Ćerka Radmile Živković slomljena zbog majčine smrti, bolnim rečima se oprostila od nje

Blic pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini, a od nje se oprostila njena neutešna ćerka Bojana Bambić. Bojana se oglasila na Fejsbuku, gde je postavila sliku svoje majke i posvetila joj emotivne reči. - Moja morska zvezda, moja… »
"Jako mi je teško": Ćerka Radmile Živković se oglasila za "Blic": "Naprasno sam saznala za smrt majke"

"Jako mi je teško": Ćerka Radmile Živković se oglasila za "Blic": "Naprasno sam saznala za smrt majke"

Blic pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini u Beogradu, a njena ćerka Bojana Bambić još uvek ne može da se smiri. Bojana Bambić potvrdila je tužne vesti za "Blic" i istakla da je njena majka iznenada preminula. - Nisam nikako, jako mi je… »
Ovaj glumac je prvi muž radmile Živković: Evo u kojim filmovima je on igrao

Ovaj glumac je prvi muž radmile Živković: Evo u kojim filmovima je on igrao

Blic pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je danas u 72. godini. Iza sebe je ostavila ćerku Bojanu Bambić koju je dobila u prvom braku sa Predragom Bambićem. Naime, Radmila je Bojanu dobila u braku sa direktorom fotografije i rediteljem dokumentarnih… »
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

Radio sto plus pre 4 sati
Radmila Živković rođena je u Kruševcu 1953. godine, bila je filmska, pozorišna i televizijska glumica. Karijeru je počela krajem šezdesetih godina, da bi otad igrala u nekoliko desetina filmova. Stalna članica ansambla Drame Narodnog pozorišta… »
Ćerka Radmile Živković je poznata glumica: Gledali smo je u "Zoni Zamfirovoj", a preslikana je majka

Ćerka Radmile Živković je poznata glumica: Gledali smo je u "Zoni Zamfirovoj", a preslikana je majka

Mondo pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je danas u 72. godini u Beogradu, potvrđeno je iz Narodnog pozorišta. Radmila Živković ostvarila je brojne uloge po kojima će biti zapamćena, a mnogi ne znaju da je njena ćerka krenula njenim stopama. Bojana… »
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

In medija pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini u Beogradu, potvrđeno je iz Narodnog pozorišta. Filmska, pozorišna i televizijska glumica Radmila Živković rođena je u Kruševcu 14. januara 1953. godine. Diplomirala glumu na Fakultetu dramskih… »
Igrali su zajedno u filmu, niko nije znao da su u braku: Ovo je čovek s kojim je Radmila Živković dobila ćerku

Igrali su zajedno u filmu, niko nije znao da su u braku: Ovo je čovek s kojim je Radmila Živković dobila ćerku

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini, a iza sebe ostavial je neutešnu ćerku Bojanu koju je dobila u prvom braku. O njenom privatnom životu ne zna se mnogo, osim da ima ćerku Bojanu Bambić koja je nastavila njenim… »
"Moja majčica, moja zvezda...": Ćerka Radmile Živković se bolnim rečima oprostila od majke

"Moja majčica, moja zvezda...": Ćerka Radmile Živković se bolnim rečima oprostila od majke

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini, a od nje se prva oprostila njena neutešna ćerka Bojana Bambić. Bojana se oglasila na Fejsbuku, gde je postavila sliku svoje majke i posvetila joj emotivne reči: - Moja morska… »

Vesti dana »