Povezane vesti

Odlazak Radmile Živković, „dive srpske filmske i pozorišne umetnosti“

Odlazak Radmile Živković, „dive srpske filmske i pozorišne umetnosti“

RTS pre 25 minuta
Povodom smrti nagrađivane umetnice, prvakinje Drame Narodnog pozorišta u Beogradu, filmske, pozorišne i televizijske glumice Radmile Živković, telegrame saučešća uputili su predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ministar kulture Nikola Selaković… »
Gašić: Odlazak Radmile Živković, dive srpskog glumišta, nenadoknadiv gubitak za sve

Gašić: Odlazak Radmile Živković, dive srpskog glumišta, nenadoknadiv gubitak za sve

Politika pre 49 minuta
Ministar odbrane Bratislav Gašić uputio je danas telegram saučešća povodom smrti glumice Radmile Živković u kome izražava neizmernu tugu zbog odlaska dive srpskog glumišta, kojim je, kako je naglasio srpska kultura, pozirošna i filmska umetnost… »
"Nisam znala da je dugo bila bolesna": Snežana Savić slomljena od bola zbog smrti Radmile Živković: "Nadam se da će je…

"Nisam znala da je dugo bila bolesna": Snežana Savić slomljena od bola zbog smrti Radmile Živković: "Nadam se da će je…

Blic pre 2 sata
Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini u Beogradu i iza sebe ostavila neutešnu porodicu, prijatelje i kolege. Glumica Snežana Savić oglasila se povodom smrti Radmile Živković koju je, kako ističe, izuzetno cenila. - U šoku sam, ovo je… »
Snežana Savić slomljena zbog smrti Radmile Živković: "u šoku sam, baš mi je žao. Nadam se da će je ćerka..."

Snežana Savić slomljena zbog smrti Radmile Živković: "u šoku sam, baš mi je žao. Nadam se da će je ćerka..."

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini u Beogradu, nakon duge bolesti. Sada se glumica Snežana Savić oglasila povodom Radmiline smrti koju je, kako ističe, izuzetno cenila. - U šoku sam, ovo je veliki gubitak za našu… »
Umela je da nasmeje i rasplače publiku: Selaković povodom smrti Radmile Živković

Umela je da nasmeje i rasplače publiku: Selaković povodom smrti Radmile Živković

Večernje novosti pre 3 sata
MINISTAR kulture Nikola Selaković uputio je telegram saučešća povodom smrti Radmile Živković. Foto: V. Danilov - Sa velikom tugom sam primio vest da nas je napustila Radmila Živković, prvakinja Drame Narodnog pozorišta u Beogradu, velika glumica… »
"Teško mi je, preminula je jutros": Oglasila se ćerka Radmile Živković

"Teško mi je, preminula je jutros": Oglasila se ćerka Radmile Živković

Večernje novosti pre 3 sata
GLUMICA Radmila Živković preminula je u Beogradu u 72. godini i iza sebe ostavila brojne uloge po kojima ćemo je pamtiti. Foto: N. Živanović Vest o njenoj smrti šokirala je mnoge, a za domaće medije se sada, skrhana bolom, oglasila njena ćerka… »
Vučić uputio telegram saučešća: Radmila Živković bila velika diva naše filmske i pozorišne umetnosti

Vučić uputio telegram saučešća: Radmila Živković bila velika diva naše filmske i pozorišne umetnosti

Večernje novosti pre 2 sata
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća porodici i kolegama povodom smrti glumice Radmile Živković i istakao da je bila jedna od velikih diva naše filmske i pozorišne umetnosti i izuzetna glumica koja je neverovatnim… »
Bila je velika diva naše filmske i pozorišne umetnosti

Bila je velika diva naše filmske i pozorišne umetnosti

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća porodici i kolegama povodom smrti glumice Radmile Živković i istakao da je bila jedna od velikih diva naše filmske i pozorišne umetnosti i izuzetna glumica koja je… »
"Imao sam čast da joj dodelim sretenjski orden": Predsednik Vučić izjavio saučešće porodici Radmile Živković - Oglasio…

"Imao sam čast da joj dodelim sretenjski orden": Predsednik Vučić izjavio saučešće porodici Radmile Živković - Oglasio…

Blic pre 3 sata
Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini u Beogradu, a saučešće porodici izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća porodici i kolegama povodom smrti glumice… »
Vučić uputio saučešće povodom smrti glumice Radmile Živković: Sa tugom sam primio vest

Vučić uputio saučešće povodom smrti glumice Radmile Živković: Sa tugom sam primio vest

B92 pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća porodici i kolegama povodom smrti glumice Radmile Živković. "Sa tugom sam primio vest o smrti Radmile Živković, jedne od velikih diva naše filmske i pozorišne umetnosti i… »
Vučić: Radmila Živković bila velika diva naše filmske i pozorišne umetnosti

Vučić: Radmila Živković bila velika diva naše filmske i pozorišne umetnosti

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća porodici i kolegama povodom smrti glumice Radmile Živković i istakao da je bila jedna od velikih diva naše filmske i pozorišne umetnosti i izuzetna glumica koja je… »

Vesti dana »