Povezane vesti

"Mnogo se trošila i nervirala" Slobodan Ninković se emotivno oprostio od Radmile Živković: "Bila je čovek!"

"Mnogo se trošila i nervirala" Slobodan Ninković se emotivno oprostio od Radmile Živković: "Bila je čovek!"

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Danas je Beograd izgubio jednu od svojih omiljenih glumica, Radmilu Živković, koja je preminula u 72. godini. Njena smrt zatekla je brojne kolege i prijatelje, među kojima je i glumac Slobodan Boda Ninković, koji je podelio potresne… »
"Kad smo se čule, nije bila dobro": Zlata Numanagić o odlasku Radmile Živković, 3 puta proveravala da li je umrla

"Kad smo se čule, nije bila dobro": Zlata Numanagić o odlasku Radmile Živković, 3 puta proveravala da li je umrla

Mondo pre 2 sata
Glumica Radmila Živković napustila nas je rano jutros. Radmila Živković preminula je u 72. godini, a njena dugogodišnja prijateljica i koleginica Zlata Numanagić otkrila je da nije verovala da je glumica preminula. "Tri puta sam proveravala, jer… »
Rada Batinu smrt nikada nije prežalila, a zbog njega je u emisiji uživo uradila nešto o čemu se i danas priča!

Rada Batinu smrt nikada nije prežalila, a zbog njega je u emisiji uživo uradila nešto o čemu se i danas priča!

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Filmska, pozorišna i televizijska glumica Radmila Živković, preminula je danas, 20. septembra, u ranim jutarnjim časovima, u 72. godini nakon duge bolesti, potvrđeno je iz Narodnog pozorišta. Ona je bila velika prijateljica, ali i… »
"Čule smo se, nije bila dobro": Zlata Numanagić kroz suze o Radmili Živković: "Tri puta sam proveravala da li je tačno da…

"Čule smo se, nije bila dobro": Zlata Numanagić kroz suze o Radmili Živković: "Tri puta sam proveravala da li je tačno da…

Blic pre 2 sata
Glumica Radmila Živković preminula je u 72. godini, a njena dugogodišnja prijateljica i koleginica Zlata Numanagić u emisiji "Blic dan" progovorila je o njihovom odnosu. Zlata Numanagić još od studentskih dana je bila velika prijateljica sa Radmilom… »
"Nije prihvatala kompromise i to ju je koštalo": Boda Ninković otkrio nepoznate detalje o Radmili Živković: "Probala je da…

"Nije prihvatala kompromise i to ju je koštalo": Boda Ninković otkrio nepoznate detalje o Radmili Živković: "Probala je da…

Blic pre 4 sati
Glumica Radmila Živković umrla je danas u Beogradu 72. godini, a njen kolega i prijatelj Slobodan Boda Ninković uključio se tim povodom u emisiju "Blic dan". - Baš me je zatekla vest o njenoj smrti. Ništa nije ukazivalo na ovakav ishod, neprijatno… »
"Mogla je još da poživi": Zdravko Šotra o uspomeni na Radmilu Živković: "Odlaze svi mlađi od mene, jedan za drugim"

"Mogla je još da poživi": Zdravko Šotra o uspomeni na Radmilu Živković: "Odlaze svi mlađi od mene, jedan za drugim"

Blic pre 4 sati
Glumica Radmila Živković preminula je danas u Beogradu u 72. godini. U sećanje na glumicu Radmilu Živković danas se u emsiiju "Blic Dan" uključio reditelj Zdravko Šotra. - Danas nas je napustio još neko ko je obeležio celu glumačku epohu. Vest o… »
Ono što je uradila u emisiji uživo i danas se prepričava: Radmila Živković nakon smrti Bate Živojinovića učinila nešto…

Ono što je uradila u emisiji uživo i danas se prepričava: Radmila Živković nakon smrti Bate Živojinovića učinila nešto…

Blic pre 7 sati
Glumica Radmila Živković umrla je u 72. godini u Beogradu. Legendarna glumica Radmila Živković i Bata Živojinović bili su veoma bliski, a svoje prijateljstvo krunisali su kumstvom. Nakon Batine smrti gostujući u emisiji "Ami G šou" otkrila je neke… »

Vesti dana »