Повезане вести
Ферстапен кажњен због псовања, али не новчано
Спорт клуб 20.09.2024
Троструки шампион света и бранилац титуле у Формули 1 Макс Ферстапен кажњен је због псовке кад је одговарао на питање зашто је његов тимски колега Серхио Перес био бржи од њега на квалификацијама у Бакуу. „Не знам, човече…… »
Ферштапен осуђен на друштвено користан рад
Спортски журнал 20.09.2024
На конференцији за новинаре користио вулгарну реч. Троструки светски шампион Формуле 1 Макс Ферштапен данас је кажњен јер је изговорио вулгарну реч у четвртак на конференцији за новинаре уочи Велике награде Сингапура. Док… »
Ферстапен осуђен због "реперског речника" на друштвено корисни рад
Б92 20.09.2024
Светски првак Формуле 1 Макс Ферстапен санкионисан је због непримереног речника на конференцији за медије у четвртак, уочи трке за Велику награду Сингапура. ФИА у оваквим случајевима обично изриче новчане казне, међутим овог пута… »
Вести дана »
Ситуација са НИС-ом под америчким санкцијама: рок за решење и преговори о продаји удела
Наслови.аи пре 1 сатјош 28 повезаних
Повећана тражња за евром подиже курс у Србији, мењачи ограничени прописима
Наслови.аи пре 3 сатајош 11 повезаних
Заражено више од 400 малишана, чак 14 жаришта у Београду: Како да препознате дечје глисте и како се лече
Нова пре 8 сатијош 3 повезане
НБС: Страног новца довољно, грађани да пријаве неправилности у мењачницама
Екапија пре 5 сатијош 29 повезаних




