Povezane vesti

Čović uzvratio Mišku Ražnatoviću: "Ovim stavljam tačku" FOTO

Čović uzvratio Mišku Ražnatoviću: "Ovim stavljam tačku" FOTO

B92 pre 1 sat
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović ekspresno je uzvratio na odgovor Miodraga Ražnatovića povodom slučaja Nikole Topića i njegovog odlaska u NBA ligu. Čović je ranije tokom dana, najpre, izjavio da je Crvena zvezda za Topića platila… »
Čović: Permutovao sam cifru, Zvezda je Megi uplatila 150 hiljada dolara (video)

Čović: Permutovao sam cifru, Zvezda je Megi uplatila 150 hiljada dolara (video)

Sportski žurnal pre 1 sat
Čović je ranije danas na konferenciji saopštio da je klub uplatio menadžeru Mišku Ražnatoviću 200 hiljada dolara kao obeštećenje posle prelaska Nikole Topića u Oklahomu. Predsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović saopštio je… »
Čović hitnim saopštenjem odgovorio Ražnatoviću: „Ovim stavljam tačku na sve spekulacije!“ (foto)

Čović hitnim saopštenjem odgovorio Ražnatoviću: „Ovim stavljam tačku na sve spekulacije!“ (foto)

Hot sport pre 3 sata
„Permutovao sam cifru za obeštećenje za drugog igrača…“ Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, održao je konferenciju za medije u kojoj je govorio o različitim temama pred početak nove košarkaške sezone, uključujući i transfer… »
Čović odgovorio Ražnatoviću: Permutovao sam cifre

Čović odgovorio Ražnatoviću: Permutovao sam cifre

Sport klub pre 3 sata
Nebojša Čović, predsednik Crvene zvezde, oglasio se kratkim saopštenjem posle reakcije Miška Ražnatovića o detaljima transfera Nikole Topića u NBA ligu. Prvi čovek crveno-belih rekao je da je Zvezda dobila dva miliona dolara, a da je agentu… »
Novo Čovićevo saopštenje: "Ovim stavljam tačku na spekulacije oko Nikole Topića"

Novo Čovićevo saopštenje: "Ovim stavljam tačku na spekulacije oko Nikole Topića"

Sportske.net pre 3 sata
Nebojša Čović je danas objavio informaciju da je od cifre od 2.000.000 evra, koliko je klub dobio na ime obeštećenja za Nikolu Topića, 200.000 evra otišlo njegovom menadžeru Mišku Ražnatoviću. Vrlo brzo se oglasio i popularni menadžer gde je… »
Ražnatović posle izlaganja Čovića: Ova izjava je potpuno netačna! (video)

Ražnatović posle izlaganja Čovića: Ova izjava je potpuno netačna! (video)

Sportski žurnal pre 2 sata
CZ menadžeru nije dala ništa, a isplatila je 7,5 % Megi, klubu u čijem dresu je Topić odigrao 72,2% mečeva prošlogodišnje sezone! Čelni čovek Zvezde Nebojša Čović govorio je o prelasku Nikole Topića, svoti... Ubrzo ga je dematnovao menadžer… »
"Permutovao sam cifru": Čović žestoko odgovorio Ražnatoviću oko transfera Nikole Topića

"Permutovao sam cifru": Čović žestoko odgovorio Ražnatoviću oko transfera Nikole Topića

Večernje novosti pre 2 sata
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović održao je ranije tokom dana konferenciju za medije gde je govorio pred početak nove sezone. FOTO: M. Vukadinović Predsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović saopštio je da je na današnjoj… »
Čović odgovorio Ražnatoviću i objavio dokument: Permutovao sam brojke, ovim stavljam tačku na spekulacije!

Čović odgovorio Ražnatoviću i objavio dokument: Permutovao sam brojke, ovim stavljam tačku na spekulacije!

Mondo pre 3 sata
Nebojša Čović oglasio se i odgovorio Mišku Ražnatoviću. Nebojša Čović odgovorio je agentu Mišku Ražnatoviću posle izjave koja se pojavila u vezi obeštećenja i odlaska Nikole Topića u NBA ligu. Prema rečima prvog čoveka Crvene zvezde… »
Čović izdao hitno saopštenje i odgovorio Mišku: "Permutovao sam cifru... Ovim stavljam tačku..."

Čović izdao hitno saopštenje i odgovorio Mišku: "Permutovao sam cifru... Ovim stavljam tačku..."

Telegraf pre 3 sata
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović održao je ranije tokom dana konferenciju za medije gde je govorio pred početak nove sezone. Između ostalog, dotakao se i transfera Nikole Topića u NBA ligu, za koji je kako je istakao Zvezda dobila… »

Vesti dana »