Povezane vesti

Moj otac ima više slika sa Željkom nego sa mnom: Janakopulos otkrio ono što niko nije znao

Moj otac ima više slika sa Željkom nego sa mnom: Janakopulos otkrio ono što niko nije znao

Mondo pre 3 sata
Dimitris Janakopulos ispričao detalj iz kancelarije svog oca. Košarkaški klub Partizan pred sam početak sezone učestvuje na pripremnom turniru u Grčkoj, a zna se da je u Atini Željko Obradović kultna ličnost. Ekipi Panatinaikosa doneo je… »
Željko dobio kraljevski doček u Atini, pa moćnom porukom rastopio srca svih navijača Panatinaikosa

Željko dobio kraljevski doček u Atini, pa moćnom porukom rastopio srca svih navijača Panatinaikosa

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Košarkaši Partizana nalaze se u Atini i u prvom danu upisali su poraz u vrlo neizvesnoj završnici protiv Anadolu Efesa (81:80). Promašen je šut za pobedu, ali raduje igra u završnici meča i učinak pojedinaca u izostanku pet imena… »
"Moj otac ima više slika sa Željkom nego sa mnom": Velike reči Janakopulosa o Obradoviću

"Moj otac ima više slika sa Željkom nego sa mnom": Velike reči Janakopulosa o Obradoviću

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Košarkaši Partizana porazom su otvorili dvodnevni košarkaški program u Atini, pošto je u jako neizvesnoj završnici Anadolu Efes slavio sa 81:80. Crno-beli su imali i šut za pobedu, ali Tajrik Džons nije pogodio. Bio je to prvi… »

Vesti dana »