Povezane vesti

Gonzales: Bio sam primoran da priznam Madurovu pobedu nakon upozorenja o opasnosti

Gonzales: Bio sam primoran da priznam Madurovu pobedu nakon upozorenja o opasnosti

Politika pre 2 sata
MADRID – Bivši predsednički kandidat Venecuele Edmundo Gonzales izjavio je danas da je bio primoran da potpiše dokument, kojim priznaje pobedu predsednika Nikolasa Madura na izborima u julu, nakon što je upozoren da snage bezbednosti ''dolaze po… »
Gonzales: Bio sam primoran da priznam Madurovu pobedu nakon upozorenja o opasnosti

Gonzales: Bio sam primoran da priznam Madurovu pobedu nakon upozorenja o opasnosti

Euronews pre 3 sata
Bivši predsednički kandidat Venecuele Edmundo Gonzales izjavio je danas da je bio primoran da potpiše dokument, kojim priznaje pobedu predsednika Nikolasa Madura na izborima u julu, nakon što je upozoren da snage bezbednosti ''dolaze po njega''… »
Gonzales priznao poraz: "Bio sam primoran da potpišem"

Gonzales priznao poraz: "Bio sam primoran da potpišem"

B92 pre 4 sati
Bivši predsednički kandidat Venecuele Edmundo Gonzales izjavio je danas da je bio primoran da potpiše dokument, kojim priznaje pobedu predsednika Nikolasa Madura na izborima u julu, nakon što je upozoren da snage bezbednosti ''dolaze po njega''… »

Vesti dana »