Povezane vesti

"Otac moje dece je ujutru umro": Ostavio je dok je bila trudna, završili na sudu, a onda pomagala oko sahrane?

"Otac moje dece je ujutru umro": Ostavio je dok je bila trudna, završili na sudu, a onda pomagala oko sahrane?

Mondo pre 4 sati
Dragana Katić je svojevremeno pričala o bivšem suprugu koji je preminuo 2019. godine. Voditeljku Draganu Katić bivši muž ostavio je dok je bila u drugom stanju, nakon čega je svoje sinove sama odgajala. I uprkos tome što ju je napustio pre… »
"Otac moje dece je ujutru umro": Voditeljku je muž ostavio sa decom, njegova smrt ju je dotukla

"Otac moje dece je ujutru umro": Voditeljku je muž ostavio sa decom, njegova smrt ju je dotukla

Telegraf pre 9 sati
Preporučujemo. Voditeljku Draganu Katić bivši muž ostavio je dok je bila u drugom stanju, nakon čega je svoje sinove sama odgajala. I uprkos tome što ju je napustio pre rođenja dece, Dragana je priznala da je prošla kroz težak period kada je njen… »
"Otac moje dece je ujutru umro, a ja sam uveče morala da snimam emisiju": Voditeljka u potresnoj ispovesti progovorila o smrti…

"Otac moje dece je ujutru umro, a ja sam uveče morala da snimam emisiju": Voditeljka u potresnoj ispovesti progovorila o smrti…

Blic pre 11 sati
Voditeljku Draganu Katić bivši muž ostavio je dok je bila u drugom stanju, a blizance Bojana i Bobana sama je odgajila. Dragana Katić priznala je da je uprkos tome što ju je napustio pre rođenja dece, prošla kroz težak period kada je njen bivši… »

Vesti dana »