Povezane vesti

"Trinkijeri je hteo da dođem u Partizan; otac mi je rekao - kada izgubiš obraz..." VIDEO

"Trinkijeri je hteo da dođem u Partizan; otac mi je rekao - kada izgubiš obraz..." VIDEO

B92 pre 1 sat
Vladimir Štimac, bivši košarkaš Crvene zvezde, otkrio je da je imao priliku da zaigra za Partizan pre nego što se 2019. godine vratio u redove crveno-belih. "Trinkijeri me nije direktno zvao, ali je on hteo da ja dođem. Ja sam tad bio kod Željka u… »
Zvao ga je Partizan, ali on nije hteo da izda Zvezdu: „Lepo kaže pesma – Pravi delija veran je k’o pas“ (video)

Zvao ga je Partizan, ali on nije hteo da izda Zvezdu: „Lepo kaže pesma – Pravi delija veran je k’o pas“ (video)

Hot sport pre 1 sat
„Ne bih mogao ni za kakve pare“ Vladimir Štimac, bivši košarkaš Crvene zvezde i miljenik navijača, otkrio je zanimljiv detalj o svojoj karijeri. Naime, pre trećeg povratka u Zvezdu, postojala je mogućnost da pređe u redove Partizana. Iako nije… »
Štimca zvao Partizan, otkrio detalje: "Ne bih mogao moju Zvezdu da prodam, veran k'o pas..."

Štimca zvao Partizan, otkrio detalje: "Ne bih mogao moju Zvezdu da prodam, veran k'o pas..."

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Proslavljeni košarkaš Vladimir Štimac sa velikim uspehom je nastupao za reprezentaciju Srbije, kao i za Crvenu zvezdu, i mnoge evropske klubove, a malo je nedostajalo da obuće i dres Paritzana. Naime, on je u u podkastu "SwishCast"… »
Partizan me zvao, nisam mogao da izdam Zvezdu: Štimac otkrio detalje, reči oca bile su ključne

Partizan me zvao, nisam mogao da izdam Zvezdu: Štimac otkrio detalje, reči oca bile su ključne

Mondo pre 4 sati
Vladimir Štimac pričao je da ga je Partizan zvao da dođe kada je Andrea Trinkijeri bio trener, ali da je odbio poziv. Vladimir Štimac (37) jedan je od miljenika navijača Crvene zvezde. Bio je u srpskom klub uu tri navrata, prvi put dve sezone (od… »

Vesti dana »