Povezane vesti

„Sponzori znali za doping, bio sam dobro plaćen, dogovor je bio da se o tome ne priča“

„Sponzori znali za doping, bio sam dobro plaćen, dogovor je bio da se o tome ne priča“

Sportski žurnal pre 7 minuta
Alkohol, droga, upao sam u rupu i sve je umalo završilo katastrofom – navodi Jan Ulrih. Nemački biciklista Jan Ulrih (50), osvajač Tur de Fransa iz 1997. godine (pet puta je bio drugi na Trci kroz Francusku), komentarisao je dokumentarni film… »
Legendarni Nemac progovorio o paklu droge: „Bio sam mrtav, ljubav dece me spasila“

Legendarni Nemac progovorio o paklu droge: „Bio sam mrtav, ljubav dece me spasila“

Nova pre 5 sati
: Pobednik Tur de Fransa iz 1997. godine, čuveni Nemac Jan Ulrih, se u razgovoru za nemačku televiziju WDR osvrnuo na nedavni dokumentarac u kojem je priznao korišćenje dopinga tokom karijere. Ulrih je na prelazu između 20. u 21. veka bio jedan od… »
Uhvatili ga da se dopinguje, a to je bio samo početak: Veliki šampion bio praktično mrtav zbog droge

Uhvatili ga da se dopinguje, a to je bio samo početak: Veliki šampion bio praktično mrtav zbog droge

Mondo pre 5 sati
Nemački biciklista Jan Ulrih otvoreno je govorio o dopingu tokom karijere. Nemački biciklista Jan Ulrih bio je osvajač Tur de Fransa 1997, a na istom takmičenju čak pet puta je zauzeo drugo mesto. Posle dugo godina u penziji pedesetogodišnji… »

Vesti dana »