Povezane vesti

Dimitrov o Đokoviću: "Nadao sam se da nećete to da pomete, sjajno je bilo"

Dimitrov o Đokoviću: "Nadao sam se da nećete to da pomete, sjajno je bilo"

Sportske.net pre 1 sat
Grigor Dimitrov je jedan od učesnika Lejver kupa, a na konferenciji za medije odgovorao je neprijatna pitanja novinara. Bugarski teniser i Novak Đoković su pre nekoliko dana odigrali egzibicioni meč u Sofiji, a tom prilikom imali smo prilike da vidimo… »
Dimitrov zbog striptiza sa Novakom dobio nezgodno pitanje, Alkaraz se smejao kao nikad pre: „Nadao sam se…“ VIDEO

Dimitrov zbog striptiza sa Novakom dobio nezgodno pitanje, Alkaraz se smejao kao nikad pre: „Nadao sam se…“ VIDEO

Nova pre 1 sat
: Grigor Dimitrov, bugarski teniser, odmah posle spektakla sa Novakom Đokovićem u Sofiji otputovao je u Berlin, grad koji je domaćin Lejver kupa 2024. godine. I baš zbog meča sa Novakom dobio je nezgodno pitanje tokom konferencije za medije. Dimitrov… »
Zbog Novakovog striptiza nastao šou u Berlinu: Posle jednog pitanja teniseri vrištali od smeha

Zbog Novakovog striptiza nastao šou u Berlinu: Posle jednog pitanja teniseri vrištali od smeha

Mondo pre 3 sata
Bugarski teniser Grigor Dimitrov igra na Lejver kupu, a novinar ga je upitao da li će i publika imati prilike da prisustvuje slučnoj predstavi kao pre nekoliko dana u Sofiji. Grigor Dimitrov nalazi se na Lejver kupu u Berlinu gde je savladao Alehandra… »
Dimitrova pitali o striptizu s Novakom, Alkaraz umirao od smeha, a onda se ubacio Zverev: "Go samo za žene..."

Dimitrova pitali o striptizu s Novakom, Alkaraz umirao od smeha, a onda se ubacio Zverev: "Go samo za žene..."

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Bugarski teniser Grigor Dimitrov uspešno je startovao na Lejver kupu, koji se igra u Berlinu, gde je pobedio Alehandra Tabila sa 7:6, 7:6 u sjajnom meču i uz jedan neverovatan udarac koji je obišao društvene mreže. Ali, ono što je… »

Vesti dana »