Povezane vesti

Vučić otputovao za Njujork: Nisam ni poleteo, već mi nedostaje Srbija

Vučić otputovao za Njujork: Nisam ni poleteo, već mi nedostaje Srbija

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otputovao je danas u Njujork, gde će boraviti do 27. septembra i učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. "Smestio se u avion za Njujork. Ponosan na činjenicu da naša nacionalna avio… »
Vučić od danas u SAD, učestvovaće na Generalnoj skupštini UN

Vučić od danas u SAD, učestvovaće na Generalnoj skupštini UN

Politika pre 1 sat
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od danas do 27. septembra, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Tokom boravka u Njujorku, predsednik Vučić imaće… »
Vučić otputovao u Njujork na zasedanje Generalne skupštine UN

Vučić otputovao u Njujork na zasedanje Generalne skupštine UN

Radio 021 pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otputovao je u SAD, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić će na zasedanju Generalne skupštine UN održati govor u utorak, 24. septembra. Predsednik Srbije će u… »
Vučić otputovao za Njujork: Nisam ni poleteo, već mi nedostaje Srbija

Vučić otputovao za Njujork: Nisam ni poleteo, već mi nedostaje Srbija

RTV pre 3 sata
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otputovao je danas u Njujork, gde će boraviti do 27. septembra i učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. "Smestio se u avion za Njujork. Ponosan na činjenicu da naša… »
Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN, sastanci sa 40 lidera

Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN, sastanci sa 40 lidera

Beta pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od danas do 27. septembra, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić će na 79. zasedanju Generalne skupštine UN održati… »
Vučić uoči Generalne skupštine UN: Očekujem susrete sa više od 40 svetskih državnika

Vučić uoči Generalne skupštine UN: Očekujem susrete sa više od 40 svetskih državnika

RTS pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otputovao je u Njujork, gde će boraviti do 27. septembra i učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Naveo je da tokom boravka u Njujorku očekuje susrete sa više od 40 svetskih… »
Vučić na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija

Vučić na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija

Nedeljnik pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od danas do 27. septembra, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić će na 79. zasedanju Generalne skupštine UN održati govor… »
Vučić otputovao u SAD: Očekujem susrete sa više od 40 svetskih državnika tokom boravka u Njujorku

Vučić otputovao u SAD: Očekujem susrete sa više od 40 svetskih državnika tokom boravka u Njujorku

Euronews pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otputovao je danas u Njujork, gde će boraviti do 27. septembra i učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. "Smestio se u avion za Njujork. Ponosan na činjenicu da naša nacionalna avio… »
Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN, sastanci sa 40 lidera

Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN, sastanci sa 40 lidera

Novi magazin pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od danas do 27. septembra, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić će na 79. zasedanju Generalne skupštine UN održati govor… »
Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN, sastanci sa 40 lidera

Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN, sastanci sa 40 lidera

Radio sto plus pre 3 sata
Vučić će na 79. zasedanju Generalne skupštine UN održati govor u utorak, 24. septembra. Predsednik Srbije će u Njujorku imati sastanke sa više od 40 lidera iz sveta, najavio je njegov kabinet. Predviđeno je i učešće Vučića na Samitu o… »
Vučić se uputio u Njujork, na zasedanje Generalne skupštine UN: "Srbija mi već nedostaje"

Vučić se uputio u Njujork, na zasedanje Generalne skupštine UN: "Srbija mi već nedostaje"

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od 21. do 27. septembra 2024. godine, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić se uputio u Njujork, a… »
Vučić objavio fotografiju iz aviona za Njujork, kaže već mu nedostaje Srbija

Vučić objavio fotografiju iz aviona za Njujork, kaže već mu nedostaje Srbija

Danas pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu fotografiju iz aviona za Njujork. „Smestio se u avion za Njujork. Ponosan na činjenicu da naša nacionalna avio kompanija direktno leti za Njujork“, naveo je. Vučić je dodao da će vreme… »
Vučić u SAD do 27. septembra

Vučić u SAD do 27. septembra

Danas pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od danas do 27. septembra, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Kako je najavljeno iz kabineta predsednika Srbije, Vučić će u… »
Vučić se javio iz aviona za Njujork: "Srbija mi već nedostaje"; Sledi obraćanje u UN i više od 40 susreta FOTO

Vučić se javio iz aviona za Njujork: "Srbija mi već nedostaje"; Sledi obraćanje u UN i više od 40 susreta FOTO

B92 pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u SAD od 21. do 27. septembra 2024. godine, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić se na Instagramu javio iz aviona odmah nakon što je krenuo u SAD i… »

Vesti dana »