Povezane vesti

"Bila je potpuno razrađena šema": Dodik: Obaveštajno bezbednosna agencija u BiH planirala atentat na mene i Vučića

"Bila je potpuno razrađena šema": Dodik: Obaveštajno bezbednosna agencija u BiH planirala atentat na mene i Vučića

Blic pre 1 sat
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je opštepoznato da je Obaveštajno-bezbednosna agencija (OBA) BiH planirala atentat na njega i predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da je to jedan od razloga zašto je bivši direktor OBA… »
Dodik: OBA planirala atentat na mene i Vučića

Dodik: OBA planirala atentat na mene i Vučića

Pravda pre 57 minuta
U planiranje atentata na Vučića i Dodika bile su umešane i neke strane službe, naveo je premijer Republike Srpske Radovan Višković. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je opštepoznato da je Obaveštajno-bezbednosna agencija BiH… »
Dodik: Obaveštajno bezbednosna agencija (OBA) planirala atentat na mene i Vučića

Dodik: Obaveštajno bezbednosna agencija (OBA) planirala atentat na mene i Vučića

Danas pre 4 sati
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je opštepoznato da je Obaveštajno-bezbednosna agencija (OBA) BiH planirala atentat na njega i predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da je to jedan od razloga zašto je bivši direktor OBA… »
Dodik: Obaveštajna agencija BiH planirala atentat na Vučića i mene

Dodik: Obaveštajna agencija BiH planirala atentat na Vučića i mene

NIN pre 3 sata
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je opštepoznato da je Obaveštajno-bezbednosna agencija (OBA) BiH planirala atentat na njega i predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da je to jedan od razloga zašto je bivši direktor OBA… »

Vesti dana »