Povezane vesti

"Dobijala sam teške batine, završila sam u sigurnoj kući": Petrojka iz "Selo gori, a baba se češlja" doživela stravično…

"Dobijala sam teške batine, završila sam u sigurnoj kući": Petrojka iz "Selo gori, a baba se češlja" doživela stravično…

Blic pre 5 sati
Glumica Tijana Vučetić proslavila se ulogom Petrojke u seriji "Selo gori, a baba se češlja". Ova uloga je Tijani donela veliku popularnost, a ona se poslednjih godina nije pojavljivala u javnosti i malo ko zna kako danas izgleda. Inače, Tijana je pre… »
Srpska glumica (50) ponavljala razred, slikala se golišava, a kada je u petoj deceniji rodila dete nije htela nikome da ćuti…

Srpska glumica (50) ponavljala razred, slikala se golišava, a kada je u petoj deceniji rodila dete nije htela nikome da ćuti…

Blic pre 7 sati
Srpska glumica Danijela Vranješ (50) našla se na meti različitih komentara kada je u 43. godini na svet donela ćerku, a budući da nema dlake na jeziku ona je tada otvoreno odgovorila na pojedine kritike. Danijela Vranješ proslavila se ulogom u filmu… »
Bolna sudbina glumice iz "Selo gori, a baba se češlja": Njen brat je sebi oduzeo život, o tome samo jednom govorila: "Svako…

Bolna sudbina glumice iz "Selo gori, a baba se češlja": Njen brat je sebi oduzeo život, o tome samo jednom govorila: "Svako…

Blic pre 7 sati
Glumica Ana Sakić publika najviše pamti po ulozi Ingrid u seriji "Selo gori, a baba se češlja", a o njenom privatnom životu se ne zna mnogo. Ipak, poznato je je Ani život obeležila velika porodična tragedija - njen rođeni brat oduzeo je sebi… »

Vesti dana »