Povezane vesti

„Kada me je video celu zamotanu…“ Goga Sekulić o reakciji sina (6) nakon što je doživela nesreću

„Kada me je video celu zamotanu…“ Goga Sekulić o reakciji sina (6) nakon što je doživela nesreću

Nova pre 14 minuta
: Pevačica Goga Sekulić nedavno je doživela saobraćajnu nezgodu kada je automobil naleteo na nju na pešačkom prelazu. Goga Sekulić je sada progovorila o ovom događaju, ali i reakciji svog šestogodišnjeg sina kada ju je video sa posledicama… »
"Čudno me je gledao kad sam došla zamotana": Goga otkrila kako je njen sin reagovao nakon stravične nezgode

"Čudno me je gledao kad sam došla zamotana": Goga otkrila kako je njen sin reagovao nakon stravične nezgode

Mondo pre 2 sata
Goga Sekulić progovorila o susretu sa sinom nakon nezgode. Pevačica Goga Sekulić nedavno je doživela saobraćajnu nezgodu kada je automobil naleteo na nju na pešačkom prelazu. Iako se dogodila strašna situacija, Goga se pojavila na rođendanskoj… »
"Kada me je video celu: Zamotanu..." Goga Sekulić otkrila kako je njen sin reagovao nakon saobraćajke, otkrila detalje…

"Kada me je video celu: Zamotanu..." Goga Sekulić otkrila kako je njen sin reagovao nakon saobraćajke, otkrila detalje…

Blic pre 5 sati
Pevačica Goga Sekulić nedavno je imala saobraćajnu nezgodu kada je na nju naleteo automobil na pešačkom prelazu. Ona se sinoć pojavila na rođenanskoj proslavi Pinka, a tom prilikom progovorila je o nezgodi. - Meni inače sve smeta. Kao devojka sam… »
"Kada me je video zamotanu…" Goga Sekulić o stravičnoj nezgodi: "Zahvalna sam Bogu što sam živa!"

"Kada me je video zamotanu…" Goga Sekulić o stravičnoj nezgodi: "Zahvalna sam Bogu što sam živa!"

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Pevačica Goga Sekulić nedavno je doživela saobraćajnu nezgodu kada je automobil naleteo na nju na pešačkom prelazu. Iako se dogodila strašna situacija, Goga se pojavila na rođendanskoj proslavi Pinka i otvoreno podelila svoja… »

Vesti dana »