Povezane vesti

Ceca ukrala sve poglede: Folk diva stigla u Arenu da podrži Teu pa progovorila o saradnji sa Tairovićevom (foto)

Ceca ukrala sve poglede: Folk diva stigla u Arenu da podrži Teu pa progovorila o saradnji sa Tairovićevom (foto)

Svet & Skandal pre 1 sat
Koncert Tee Tairović u Areni izazvao ogromno interesovanje publike Muzička zvezda Tea Tairović večeras održava prvi veliki koncert u Beogradskoj areni. Sve karte za večerašnji spektakl su rasprodate, a za one koji nisu uspeli da “ulove” karte… »
Pojavila se i ukrala šou: Majka Tee Tairović stigla u Arenu (FOTO)

Pojavila se i ukrala šou: Majka Tee Tairović stigla u Arenu (FOTO)

Story pre 1 sat
Večera "Gori Balkan" jer Tea Tairović peva pred prepunom Beogradskom Arenom. Prvi od dva koncerta počeo je, a brojni poznati stigli su da podrže koleginicu. Ipak, najvažnija podrška stigla je od majke Tee Tairović, novinarke Božive Malević, koja… »
„Nemam cipele, a ovaj sako sam uzela od…“: Tea Tairović samo par sati pred koncert otkrila šta se dešava u Areni i ko…

„Nemam cipele, a ovaj sako sam uzela od…“: Tea Tairović samo par sati pred koncert otkrila šta se dešava u Areni i ko…

Nova pre 2 sata
: Muzička zvezda Tea Tairović večeras i sutra održaće svoje prve, velike koncerte u Beogradskoj areni pred mnogobrojnom publikom iz celog regiona. Karte za prvi koncert su rasprodate u rekordnom roku, što svedoči o njenoj popularnosti i velikom… »
„Došao sam iz Osijeka da podržim Teu“: Tairovićevu sačekalo iznenađenje par sati pred koncert FOTO/VIDEO

„Došao sam iz Osijeka da podržim Teu“: Tairovićevu sačekalo iznenađenje par sati pred koncert FOTO/VIDEO

Nova pre 4 sati
: Pevačica Tea Tairović će večeras i sutra održati solistički koncert u Beogradskoj areni, a par sati pred koncert organizovala je i konferenciju za medije. Mladu muzičku zvezdu Teu Tairović je pre početka konferencije za medije sačekalo… »
Pred koncert u Areni sačekalo je iznenađenje: Tea otkrila od koga je, pa im oduševljeno poručila jedno

Pred koncert u Areni sačekalo je iznenađenje: Tea otkrila od koga je, pa im oduševljeno poručila jedno

Mondo pre 5 sati
Muzička zvezda Tea Tairović održaće večeras, 21. septembra, prvi koncert u Beogradskoj areni, dok je sutra, 22. septembra, očekuje još jedan nastup pred hiljadama ljudi. Tea Tairović je beogradskoj publici spremila pravi spektakl, na kojem je… »
Tea Tairović sprema spektakl u Beogradu: Ekskluzivno iz Arene, ovako izgleda bina, a otkriveno i ko će sa njom nastupati…

Tea Tairović sprema spektakl u Beogradu: Ekskluzivno iz Arene, ovako izgleda bina, a otkriveno i ko će sa njom nastupati…

Svet & Skandal pre 5 sati
Koncert Tee Tairović izazvao je ogromnu pažnju Jedna od najtraženijih i najpopularnijih pevačica domaće muzičke scene, Tea Tairović, večeras će održati svoj prvi koncert u Beogradskoj areni, dok je sutra, 22. septembra, očekuje još jedan… »
"Protiv uroka!" Tea otkrila šta je zadesilo pred koncert: "Shvatila sam da nemam sako, ni cipele! Onda sam..."

"Protiv uroka!" Tea otkrila šta je zadesilo pred koncert: "Shvatila sam da nemam sako, ni cipele! Onda sam..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Muzička zvezda Tea Tairović večeras, 21. septembra, održaće svoj prvi, veliki koncert u Beogradskoj areni, a sutra, 22. septembra, očekuje je još jedan na istom mestu, pred mnogobrojnom publikom iz celog regiona. Karte za prvi… »
Teu Tairović pred koncert u Areni sačekalo iznenađenje: Evo od koga! Oduševljeno poručila: "Nek gori Balkan!"

Teu Tairović pred koncert u Areni sačekalo iznenađenje: Evo od koga! Oduševljeno poručila: "Nek gori Balkan!"

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Muzička zvezda Tea Tairović održaće večeras, 21. septembra, prvi koncert u Beogradskoj areni, dok je sutra, 22. septembra, očekuje još jedan nastup pred hiljadama ljudi. Tea je beogradskoj publici spremila pravi spektakl na kojem je… »
"Prešli smo 700 km zbog nje!": Ljudi iz cele Evrope dolaze u Beograd na koncert Tee Tairović

"Prešli smo 700 km zbog nje!": Ljudi iz cele Evrope dolaze u Beograd na koncert Tee Tairović

Telegraf pre 10 sati
Preporučujemo. Muzička zvezda Tea Tairović održaće večeras, 21. septembra, spektakularan koncert u Beogradskoj areni, dok je sutra, 22. septembra, očekuje još jedan nastup na istom mestu. Karte za prvi koncert rasprodane su u rekordnom roku, samo… »

Vesti dana »