Povezane vesti
Rediteljka filma „Quo Vadis, Aida?“ o glumcu koji je osuđen za bludničenje nad maloletnikom: Zna se ko ga štiti
Nova 21.09.2024
: Rediteljka Jasmila Žbanić na društvenim mrežama vrlo jasno je iznela svoje mišljenje u vezi za slučajem glumca Moamera Kasumovića koji je bludničio nad maloletnikom, za šta je i osuđen. Slučaj se desio 2021. godine. Tri godine se nije znalo da je… »
Sarajevska rediteljka o glumcu osuđenom za bludničenje nad maloletnikom: Zna se ko ga štiti
N1 Info 21.09.2024
Rediteljka filma "Quo Vadis, Aida?“Jasmila Žbanić iznela je na društvenim mrežama vrlo jasno mišljenje u vezi za slučajem glumca Moamera Kasumovića koji je bludničio nad maloletnikom, za šta je i osuđen. "Štitio ga je i još uvek štiti i njega i druge… »
Jasmila Žbanić oštro osudila Moamera Kasumovića
SEEbiz 21.09.2024
SARAJEVO - Bh. rediteljica Jasmila Žbanić oglasila o slučaju Moamera Kasumovića koji je osuđen za bludničenje nad maloljetnom osobom na zatvorsku kaznu od godinu dana koju je otkupio. Na samom početku, Žbanić se osvrnula na hrabrog mladića koji otkrio… »
Vesti dana »

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Blagojević: „Ne predajemo se i idemo u Škotsku da vratimo izgubljeno“
Danas pre 23 minutajoš 4 povezane

Cvejić (SRCE): Priznanje krivice kosovskom tužilaštvu – dokaz da Vučićeva politka puca po šavovima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana