Povezane vesti

„Imam tremu“: Majka Tee Tairović nije krila uzbuđenje pred ćerkin koncert, pa otkrila koji savet joj je dala VIDEO

„Imam tremu“: Majka Tee Tairović nije krila uzbuđenje pred ćerkin koncert, pa otkrila koji savet joj je dala VIDEO

Nova pre 1 dan
: Pevačica Tea Tairović večeras i sutra nastupa u Beogradskoj areni. Tea Tairović večeras održava prvi od dva rasprodata koncerta u Beogradskoj areni, a pred publiku je izašla u izazovnom kostimu sa cirkonima. Dočekana je gromoglasnim aplauzom, a… »
Ceca stigla u Arenu da podrži Teu, grmi u teksas odelu! Pred koncert progovorila o koleginici: "Našle smo se"

Ceca stigla u Arenu da podrži Teu, grmi u teksas odelu! Pred koncert progovorila o koleginici: "Našle smo se"

Telegraf pre 1 dan
Jedna od najuspešnijih i najpopularnijih mladih pevačica, Tea Tairović, večeras, 21. septembra, održaće prvi, od dva zakazana koncerta u Beogradskoj areni. Pola sata pred početak koncerta, Arena je već puna, a sada je pristigla i balkanska zvezda… »
„Podržavam je apsolutno“: Ceca došla na koncert Tee Tairović, pa otkrila da li ima šanse da njih dve snime duet VIDEO

„Podržavam je apsolutno“: Ceca došla na koncert Tee Tairović, pa otkrila da li ima šanse da njih dve snime duet VIDEO

Nova pre 2 sata
: Brojne javne ličnosti došle su na koncert Tee Tairović u Beogradskoj areni. Tea Tairović večeras održava prvi od svoja dva koncerta u Beogradskoj areni, a među onima koji su došli da je podrže je i Svetlana Ceca Ražnatović. Ceca je… »
Pevačicina majka blista u elegantnom izdanju, Ceca u patikama, Sanja Vučić sva u čipki: Poznati došli da podrže Teu…

Pevačicina majka blista u elegantnom izdanju, Ceca u patikama, Sanja Vučić sva u čipki: Poznati došli da podrže Teu…

Nova pre 3 sata
: Pevačica Tea Tairović večeras u Beogradskoj areni održava prvi od dva rasprodata koncerta. Tea Tairović večeras ima svoj prvi koncert u Beogradskoj areni, a kako je ranije najavila – pripremila je spektakl. Ona je poznata kao neko ko na svojim… »
"Našle smo se": Ceca stigla u Arenu da podrži Teu, pa pred koncert progovorila o Tairovićevoj

"Našle smo se": Ceca stigla u Arenu da podrži Teu, pa pred koncert progovorila o Tairovićevoj

Mondo pre 3 sata
Jedna od najuspešnijih i najpopularnijih mladih pevačica, Tea Tairović, večeras će održati prvi, od dva zakazana koncerta u Beogradskoj areni. Pola sata pred početak koncerta, Arena je već puna, a pristigla je i balkanska zvezda Svetlana Ceca… »
U Areni "zemljotres"! Tea otvorila koncert ovim hitom: Na bini izvela divlji ples, a stajling je bomba!

U Areni "zemljotres"! Tea otvorila koncert ovim hitom: Na bini izvela divlji ples, a stajling je bomba!

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Mlada i jedna od trenutno najuspešnijih pevačica na Balkanu, Tea Tairović, brutalnim introm otvorila je prvi koncert u Beogradskoj areni. Arena je puna do poslednjeg mesta! Na hiljade i hiljade ljudi večeras se okupilo u najvećoj hali… »
Tea Tairović pred krcatom Arenom održala moćni govor, pomenula i roditelje: "Vi ste tu zbog mene, a ja sam..."

Tea Tairović pred krcatom Arenom održala moćni govor, pomenula i roditelje: "Vi ste tu zbog mene, a ja sam..."

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Balkanska muzička zvezda, jedna od trenutno najpopularnijih mladih pevačica, Tea Tairović, večeras, 21. septembra, održava prvi veliki koncert u Beogradskoj areni. Već na samom početku, kada je izašla na scenu i izvela prvu pesmu… »
Kakva je bomba majka Tee Tairović! Među prvima stigla u Arenu, svi pogledi upreti u nju: Izgleda kao "avion"!

Kakva je bomba majka Tee Tairović! Među prvima stigla u Arenu, svi pogledi upreti u nju: Izgleda kao "avion"!

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Majka Tee Tairović, Božica Malević, među prvima je stigla u Beogradsku arenu, gde će njena ćerka večeras održati prvi koncert. Vidno nasmejana i dobro raspoložena, Božica je ispozirala okupljenim medijima, a izgledom je zasenila… »
Tea otkrila kako je počela ovaj dan: Uoči velikog koncerta, rešila da ugodi sebi! Odgovorom nasmejala mnoge

Tea otkrila kako je počela ovaj dan: Uoči velikog koncerta, rešila da ugodi sebi! Odgovorom nasmejala mnoge

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Muzička zvezda Tea Tairović večeras, 21. septembra, održaće prvi veliki koncert u Beogradskoj areni! Sve karte za večerašnji spektakl su rasprodate, a za one koji nisu uspeli da "ulove" karte za prvo veče, Tea je zakazala i drugi… »

Vesti dana »