Povezane vesti

Ministar Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Ministar Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Beta pre 2 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandra Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama . "Neophodna mi je… »
Lončar: Plan eliminacije liste čekanja kad se Vučić vrati iz SAD, neophodna mi je njegova pomoć

Lončar: Plan eliminacije liste čekanja kad se Vučić vrati iz SAD, neophodna mi je njegova pomoć

Radio 021 pre 3 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić vrati iz SAD, kako bi se dogovorili o načinu eliminisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. "Neophodna mi je njegova pomoć. Zajedničkim… »
„Čekam da se Vučić vrati iz SAD, neophodna mi je njegova pomoć“: Lončar o eliminisanju lista čekanja

„Čekam da se Vučić vrati iz SAD, neophodna mi je njegova pomoć“: Lončar o eliminisanju lista čekanja

Nova pre 3 sata
: Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandar Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. „Neophodna mi je… »
Lončar čeka Vučića da se vrati iz SAD kako bi se eliminisale liste čekanja

Lončar čeka Vučića da se vrati iz SAD kako bi se eliminisale liste čekanja

Danas pre 3 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandra Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. „Neophodna mi je… »
Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

NIN pre 2 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da čeka da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. "Neophodna mi je njegova… »
Ministar Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Ministar Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Nedeljnik pre 3 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandra Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. „Neophodna mi je… »
Liste čekanja u Srbiji: Za tri intervencije na spisku više od 40.000 ljudi

Liste čekanja u Srbiji: Za tri intervencije na spisku više od 40.000 ljudi

Novi magazin pre 3 sata
Na listama čekanja na intervencije u zdravstvenim ustanovama u Srbiji nalazi se 68.179 osoba. Kako se navodi na sajtu Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje (RFZO), najviše pacijenata čeka operacije kuka i kolena. Prema podacima ažuriranim 20… »
Ministar Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Ministar Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Novi magazin pre 3 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandra Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. "Neophodna mi je… »
Lončar: Čekamo Vučića da se vrati iz SAD da vidimo kako ćemo da eliminišemo liste čekanja

Lončar: Čekamo Vučića da se vrati iz SAD da vidimo kako ćemo da eliminišemo liste čekanja

N1 Info pre 3 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandar Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. „Neophodna mi je… »
Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Lončar: Plan eliminacije liste čekanja čim se Vučić vrati iz SAD

Insajder pre 3 sata
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da čeka da se predsednik Srbije Aleksandra Vučića vrati iz Sjedinjenih Američkih Država, kako bi se dogovorili o načinu elimenisanja lista čekanja u zdravstvenim ustanovama. 'Neophodna mi je… »
Na listama čekanja za intervenciju više od 68.000 ljudi

Na listama čekanja za intervenciju više od 68.000 ljudi

Moj Novi Sad pre 4 sati
Na listama čekanja na intervencije u zdravstvenim ustanovama u Srbiji nalazi se 68.179 osoba. Kako se navodi na sajtu Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje (RFZO), najviše pacijenata čeka operacije kuka i kolena. Prema podacima ažuriranim 20… »
Liste čekanja u Srbiji: Neki na operaciju kolena čekaju od 2016.

Liste čekanja u Srbiji: Neki na operaciju kolena čekaju od 2016.

Radio 021 pre 4 sati
Na listama čekanja na intervencije u zdravstvenim ustanovama u Srbiji nalazi se 68.179 osoba. Kako se navodi na sajtu Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje (RFZO), najviše pacijenata čeka operacije kuka i kolena. Prema podacima ažuriranim 20… »
OTKRIVAMO Totalni haos na listama čekanja za operacije u Srbiji: Brže stižeš na red ako si se prijavio 2024. nego 2018?!

OTKRIVAMO Totalni haos na listama čekanja za operacije u Srbiji: Brže stižeš na red ako si se prijavio 2024. nego 2018?!

Nova pre 5 sati
: Liste čekanja na operacije i različite intervencije u Srbiji, čini se kao da se prave bez ikakvog reda i kontrole, a na sajtu Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje, u poslednjih nekoliko meseci, ovi spiskovi više zbunjuju nego što… »
Liste čekanja u Srbiji: Za tri intervencije na spisku više od 40.000 ljudi

Liste čekanja u Srbiji: Za tri intervencije na spisku više od 40.000 ljudi

N1 Info pre 5 sati
Na listama čekanja na intervencije u zdravstvenim ustanovama u Srbiji nalazi se 68.179 osoba. Kako se navodi na sajtu Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje (RFZO), najviše pacijenata čeka operacije kuka i kolena. Prema podacima ažuriranim 20… »

Vesti dana »