Povezane vesti

Aleksandra Prijović slavi rođendan u domu bake i deke, a rođendansku tortu svi komentarišu: Tek da vidite ko je sve na…

Aleksandra Prijović slavi rođendan u domu bake i deke, a rođendansku tortu svi komentarišu: Tek da vidite ko je sve na…

Blic pre 31 minuta
Muzička zvezda Aleksandra Prijović danas ima veliki razlog za slavlje. Naime, Aleksandra danas slavi svoj 29 rođendan, a tim povodom oglasila se na svom profilu na Instagramu. Ona je pozirala sa bakom i dekom u njihovom domu, dok joj je u krilu sedeo… »
"Voli te tata": Oglasio se otac Aleksandre Prijović na njen rođendan: Nedeljko objavio njihovu zajedničku fotografiju i…

"Voli te tata": Oglasio se otac Aleksandre Prijović na njen rođendan: Nedeljko objavio njihovu zajedničku fotografiju i…

Blic pre 3 sata
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović danas proslavlja 29. rođendan. Čestitke se samo nižu na društvenim mrežama, a sada se oglasio i njen otac Nedeljko Prijović. Naime, Nedeljko je objavio njihovu zajedničku fotografiju uz koju je napisao: -… »
Uvek ćeš biti moja mala devojčica: Majka Aleksandre Prijović dirnula fanove emotivnom porukom za ćerkin rođendan! (FOTO)

Uvek ćeš biti moja mala devojčica: Majka Aleksandre Prijović dirnula fanove emotivnom porukom za ćerkin rođendan! (FOTO)

Svet plus pre 7 sati
Aleksandra Prijović, poznata pevačica,danas proslavlja svoj 29. rođendan, a jedan od najemotivnijih trenutaka bio je kada joj je majka posvetila srdačnu poruku na Instagramu. U poruci, koja je brzo privukla pažnju brojnih fanova, majka je napisala… »
(Foto) veliko slavlje u domu Aleksandre Prijović: Njena majka se javno oglasila: "Mila moja", čestitke pljušte

(Foto) veliko slavlje u domu Aleksandre Prijović: Njena majka se javno oglasila: "Mila moja", čestitke pljušte

Blic pre 10 sati
Muzička zvezda Aleksandra Prijović danas ima veliki razlog za slavlje. Naime, Aleksandra danas slavi svoj 29 rođendan, a tim povodom se na Instagramu oglasila njena majka Borka Mihajlović. Naime, Borka je objavila fotografiju svoje ćerke, a javno joj… »

Vesti dana »