Povezane vesti

"Ispada da smo Ceca i ja nekakve sestre": Jelena Karleuša šokirala naciju novim priznanjem

"Ispada da smo Ceca i ja nekakve sestre": Jelena Karleuša šokirala naciju novim priznanjem

Mondo pre 1 sat
Između ostalog, Jelena je u Nišu pričala o razvodu i Dušku koji ju je, kako kaže, poslednjih dana zvao na otvaranje restorana, te predlagao da se razvedu, a onda potom ponovo vere. Jelena Karleuša održala je spektakularni koncert u Nišu u okviru… »
"Zvao me je, ali ja taj vid marketinga skupo naplaćujem": Jk otkrila detalje razgovora s Duškom nakon razvoda

"Zvao me je, ali ja taj vid marketinga skupo naplaćujem": Jk otkrila detalje razgovora s Duškom nakon razvoda

Mondo pre 2 sata
Pop zvezda je nakon nastupa u Nišu otkrila da je faktički još u braku s Duškom Tošićem dok sudija ne overi papire, da je spremna da ode na lajv kod Bake Praseta, ali i da je oduševljena novim albumom koleginice. Jelena Karleuša održala je… »
„Duškova ideja je bila da se razvede od mene, a onda da me opet zaprosi“: Karleuša otkrila da li će doći do pomirenja…

„Duškova ideja je bila da se razvede od mene, a onda da me opet zaprosi“: Karleuša otkrila da li će doći do pomirenja…

Nova pre 3 sata
: Jelena Karleuša nedavno je potpisala papire za razvod od Duška Tošića, a sada je otkrila da li je pomirenje na pomolu. Jelena Karleuša godinama nije bila u dobrim odnosima sa Duškom Tošićem, a prethodne nedelje konačno su se razveli. Pevačica… »
Jelena Karleuša o Dušku Tošiću: Imao je bizarnu ideju da se prvo razvede, a onda opet da me zaprosi!

Jelena Karleuša o Dušku Tošiću: Imao je bizarnu ideju da se prvo razvede, a onda opet da me zaprosi!

Svet plus pre 6 sati
Jelena Karleuša, jedna od najkontroverznijih i najomiljenijih ličnosti na domaćoj muzičkoj sceni, nedavno je otvorila dušu o svom razvodu od Duška Tošića. Njihov turbulentni odnos i dalje privlači pažnju javnosti, a Jelena nije propustila… »

Vesti dana »