Povezane vesti

Jovanović: Pružićemo partije koje zaslužuju dres Partizana

Jovanović: Pružićemo partije koje zaslužuju dres Partizana

Sportski žurnal pre 23 minuta
- Daćemo sve od sebe da donesemo pobedu navijačima - rekao je kapiten crno-belih. Kapiten fudbalera Partizana Aleksandar Jovanović rekao je da je ekipa dobro trenirala i spremno čeka utakmicu protiv Zvezde. - Raduje me ono što sam video na… »
Stanojević pred derbi pričao o sudiji iz Lovćenca: Sad kad nismo konkurentni očekujem dobro suđenje!

Stanojević pred derbi pričao o sudiji iz Lovćenca: Sad kad nismo konkurentni očekujem dobro suđenje!

Mondo pre 1 sat
Aleksandar Stanojević se pred derbi dotakao suđanja, izostanaka igrača, transfera, kao i same taktike. Trener Partizana Aleksandar Stanojević je na konferenciji za medije pred prvi večiti derbi u sezoni govorio o aktuelnim problemima sa igračkim… »
Stanojević o večitom derbiju, budžetu Zvezde, sudijama Simoviću i Iliću... (video)

Stanojević o večitom derbiju, budžetu Zvezde, sudijama Simoviću i Iliću... (video)

Sportski žurnal pre 35 minuta
Fudbaleri Partizana sutra od 19 časova dočekuju Crvenu zvezdu u devetom kolu Super lige Srbije i 174. večitom derbiju. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da je ekipa dobro radila i da je spremna za predstojeći večiti… »
Jovanović: Pozdraviću sve navijače, bez obzira na frakcije

Jovanović: Pozdraviću sve navijače, bez obzira na frakcije

Sport klub pre 2 sata
Prvi put kao kapiten, Aleksandar Jovanović predvodiće Partizan u Večitom derbiju, a očekivanja i utiske dao je pred utakmicu sa Crvenom zvezdom. Golman Partizana zadovoljan je kako se ekipa pripremala za meč: „Raduje me ono što sam video… »
Stanojević: "Zvezda tim za LŠ, uplašio sam se da ne sudi Pavle Ilić!"

Stanojević: "Zvezda tim za LŠ, uplašio sam se da ne sudi Pavle Ilić!"

Sportske.net pre 2 sata
Sutra od 19 časova igra se "večiti derbi", 174. po redu, a na konferenciji za novinare su prisustvovali Aleksandar Stanojević i Aleksandar Jovanović, trener i kapiten Partizana. Trener crno-belih je rekao da očekuje dobru partiju svog tima… »
Stanojević pred 174. Večiti derbi: „Remi ne može biti dobar rezultat. Maksimalno smo fokusirani!“ (video)

Stanojević pred 174. Večiti derbi: „Remi ne može biti dobar rezultat. Maksimalno smo fokusirani!“ (video)

Hot sport pre 2 sata
„Trenutno smo konkurentni, očekujem dobro suđenje.“ Sutra u 19 časova odigraće se 174. večiti derbi, a pred novinare su stali trener Partizana, Aleksandar Stanojević i kapiten Aleksandar Jovanović. Trener crno-belih izrazio je očekivanje da… »
Stanojević: "Gledam sve Zvezdine utakmice više puta"; "Zabrinuo sam se da će on suditi"

Stanojević: "Gledam sve Zvezdine utakmice više puta"; "Zabrinuo sam se da će on suditi"

B92 pre 2 sata
Trener Partizana Aleksandar Stanojević obratio se novinarima pred 174. "večiti" derbi u Humskoj u ponedeljak (19.00). "Fokusirani smo maksimalno. Probali smo određene varijante juče, danas ćemo nešto drugo da probamo, pa ću odlučiti ko će igrati… »
Stanojević pred derbi: Nezgodan trenutak, remi nije opcija

Stanojević pred derbi: Nezgodan trenutak, remi nije opcija

Sport klub pre 2 sata
Bliži se 174. večiti derbi koji bi Partizanu mogao da bude poslednja slamka za koju može da se uhvati. Crno-beli će u ponedeljak ugostiti Crvenu zvezdu u nadi da mogu do pobede i preokreta, kako igara, tako rezultata i atmosfere u aktuelnoj sezoni… »
Stanojević o sudiji: Plašio sam se da će biti Ilić

Stanojević o sudiji: Plašio sam se da će biti Ilić

Sport klub pre 2 sata
Baš kao i pred gotovo svaki derbi, podigla se prašina oko odabira glavnog sudije i za ovaj, 174. po redu. FSS je ovu ulogu poverio Novaku Simoviću, a Aleksandar Stanojević je komentarisao izbor. Simović je i u prošlosti sudio derbije, a trener… »
Jovanović: "Pružiti partiju na nivou dresa Partizana"

Jovanović: "Pružiti partiju na nivou dresa Partizana"

Sportske.net pre 2 sata
Aleksandar Jovanović se danas pojavio na konferenciji za novinare pred utakmicu protiv Crvene zvezde u okviru Super lige Srbije. Biće to 174. večiti derbi, a Crvena zvezda je po mnogima, favorit. Ipak, Jovanović smatra da ekipa mora da ide na pobedu… »
Jovanović: "U našoj kući niko nije favorit"

Jovanović: "U našoj kući niko nije favorit"

B92 pre 2 sata
Aleksandar Jovanović, golman Partizana, izneo je očekivanja pred 174. "večiti" derbi protiv Crvene zvezde u ponedeljak (19.00). "Raduje me ono što sam video prethodnih 7-8 dana na treningu. Svesni smo da smo imali loš period iza nas. Fokusiramo se na… »
Aleksandar Stanojević izneo očekivanja pred 174. "večiti derbi" sa Zvezdom

Aleksandar Stanojević izneo očekivanja pred 174. "večiti derbi" sa Zvezdom

Euronews pre 2 sata
Trener Partizana Aleksandar Stanojević obratio se javnosti na konferenciji za medije pred 174. "večiti derbi" sa Crvenom zvezdom koji je na programu u ponedeljak od 19.00 časova, uz direktan prenos na Areni sport. Šef stručnog štaba crveno-belih… »
Stanojevića pitali za huligane koji su uništili teren u Humskoj, usledila je oštra reakcija Bilje Obradović

Stanojevića pitali za huligane koji su uništili teren u Humskoj, usledila je oštra reakcija Bilje Obradović

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Fudbaleri Partizana dočekaće u ponedeljak od 19.00 ekipe Crvene zvezde, u 174. večitom derbiju. Pred ovaj susret medijima se obratio trener crno-belih Aleksandar Stanojević, koji je u Humskoj održao konferenciju uz golmana Aleksandra… »

Vesti dana »