Povezane vesti

Bogdan je davno obećao da će se vratiti u Partizan: Njegova najnovija izjava je vrlo zanimljiva za sve Grobare!

Bogdan je davno obećao da će se vratiti u Partizan: Njegova najnovija izjava je vrlo zanimljiva za sve Grobare!

Hot sport pre 12 dana
„Na taj način sam želeo da im pokažem zahvalnost.“ Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, Bogdan Bogdanović, otvorio je košarkaški kamp u Mirijevu, gde je iskoristio priliku da odgovori na brojna pitanja i otvori teme vezane za košarku… »
Bogdanović o povratku u Partizan: "Kada dođe vremena za to, presudiće emocije"

Bogdanović o povratku u Partizan: "Kada dođe vremena za to, presudiće emocije"

B92 pre 12 dana
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović je razgovarao sa medijima uoči početka kampa u njegovoj organizaciji. Bogdanović je trenirao u Partizanovoj opremi, što je izazvalo "maštu" kod navijača crno-belih. Kapiten Srbije je… »
Bogdanović o Pešiću: "Samo sam mu to poslao, pa on nek odluči"

Bogdanović o Pešiću: "Samo sam mu to poslao, pa on nek odluči"

B92 pre 12 dana
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović je razgovarao sa medijima uoči početka kampa u njegovoj organizaciji. Upitan je da li se čuo sa doskorašnjim selektorom Srbije, posle njegovog odlaska sa klupe. "Čuli smo se, samo sam mu… »
Bogdan o povratku u Partizan i treniranju u opremi crno-belih: „Ne mogu da vas lažem, presudiće emocije“

Bogdan o povratku u Partizan i treniranju u opremi crno-belih: „Ne mogu da vas lažem, presudiće emocije“

Nova pre 12 dana
: Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović nedavno je trenirao u opremi kluba za koji je igrao sa mnogo uspeha. Branio je boje beogradskog Partizana do 2014. godine kada se otisnuo u Evropu, najpre u Fenerbahče, a onda i u NBA ligu. Već deset godina ne igra… »
"Čuo sam se sa Pešićem, samo sam mu jedno poslao!" Bogdan otkrio, evo šta je uradio da bi Kari ostao

"Čuo sam se sa Pešićem, samo sam mu jedno poslao!" Bogdan otkrio, evo šta je uradio da bi Kari ostao

Mondo pre 12 dana
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović ponovo se oglasio o selektoru Svetislavu Pešiću. Bogdan Bogdanović je na otvaranju svog košarkaškog kampa na Mirijevu pričao i o selektoru Srbije! Nakon što je jednom izjavom Svetislav… »

Vesti dana »