Povezane vesti

"Više ne znam ni šta slave, za ženu i mene je kasno": Ovo su Bregine ćerke, a sve tri su različite veroispovesti

"Više ne znam ni šta slave, za ženu i mene je kasno": Ovo su Bregine ćerke, a sve tri su različite veroispovesti

Mondo pre 5 sati
Goran Bregović ima tri ćerke Emu, Unu i Lulu. Goran Bregović već decenijama niže brojne uspehe na poslovnom planu, a osim toga što je jedan od najuspešnijih muzičara i van granica naše zemlje, on može da se pohvali i te kako uspešnim privatnim… »
„Moja deca će biti Francuzi, a srednja ćerka je budista“: Kako je Goran Bregović govorio o naslednicima

„Moja deca će biti Francuzi, a srednja ćerka je budista“: Kako je Goran Bregović govorio o naslednicima

Nova pre 4 sati
: Kantautor Goran Bregović svojevremeno je govorio o svojoj deci i otkrio da će "biti Francuzi", a dotakao se i njihove veroispovesti. Goran Bregović iz braka sa Dženanom Bregović ima tri ćerke – Emu, Lulu i Unu. Bregović je po ocu Hrvat, po… »
"Ne znam više ni šta slave": Deca Gorana Bregovića su različitih veroispovesti: "srednja ćerka je budista, ne smeta mi to"

"Ne znam više ni šta slave": Deca Gorana Bregovića su različitih veroispovesti: "srednja ćerka je budista, ne smeta mi to"

Blic pre 9 sati
Kantautor Goran Bregović niže brojne uspehe na poslovnom planu, a osim toga što je jedan od najuspešnijih muzičara i van granica naše zemlje, on može da se pohvali i te kako uspešnim privatnim životom. Poznato je da iz bračne zajednice sa… »

Vesti dana »