Povezane vesti

Koliko samo Bogdan ceni karija Pešića: Kapiten želi da svi znaju ko je njegov izbor! (foto)

Koliko samo Bogdan ceni karija Pešića: Kapiten želi da svi znaju ko je njegov izbor! (foto)

Hot sport pre 1 sat
„Želim da me trenira Pešić!“ Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije i igrač Atlante, Bogdan Bogdanović, nedavno je otvorio svoj košarkaški kamp u Mirijevu, gde je tom prilikom izneo svoja razmišljanja o različitim temama, uključujući i… »
"Svi znaju koliko volim Partizan: Bogdan Bogdanović progovorio o povratku u partizan

"Svi znaju koliko volim Partizan: Bogdan Bogdanović progovorio o povratku u partizan

Večernje novosti pre 1 sat
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije i košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović, otvorio je svoj košarkaški kamp u Mirijevu, u osnovnoj školi "Despot Stefan Lazarević", a tom prilikom je govorio o raznim temama. FOTO: Vladimir Živojinović… »
Bogdan Bogdanović za SK: Uvek sam tu za Partizan!

Bogdan Bogdanović za SK: Uvek sam tu za Partizan!

Sport klub pre 3 sata
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović govorio je za SK povodom košarkaškog kampa koji je u nedelju organizovan u Osnovnoj školi “Desport Stefan Lazarević” u beogradskom naselju Mirijevo. Tom prilikom dotakao se i KK Partizan, kluba u… »
Bogdan sa osmehom na svom Mirijevu: Otvorio kamp, jedva dočekao da se vidi sa klincima!

Bogdan sa osmehom na svom Mirijevu: Otvorio kamp, jedva dočekao da se vidi sa klincima!

Mondo pre 3 sata
Bogdan Bogdanović je u sjajnom raspoloženju otvorio osmi košarkaški kamp pod svojim imenom. Na Mirijevu je otvoren novi kamp Bogdana Bogdanovića koji će se ovih dana održati sa nikada većim brojem polaznika. Nakon što je govorio o svom… »
Bogdanović za SK: Kad sam čuo, Kariju sam samo poslao…

Bogdanović za SK: Kad sam čuo, Kariju sam samo poslao…

Sport klub pre 4 sati
Kapiten reprezentacije Srbije rešio je da priredi još jednu lepu manifestaciju i vrati zajednici ono što mu je dala dok je gradio veličanstvenu karijeru. Bogdan Bogdanović je pod pokroviteljstvom Adidasa osmi put organizovao košarkaški kamp, a tom… »
Bogdana videli u dresu Partizana, on progovorio o povratku: Ne mogu da vas lažem, sad imam jedan cilj!

Bogdana videli u dresu Partizana, on progovorio o povratku: Ne mogu da vas lažem, sad imam jedan cilj!

Mondo pre 3 sata
Bogdan Bogdanović je nedavno raspalio maštu navijača, a sada je govorio o mogućem povratku u Partizan, Kapiten nacionalnog tima Srbije Bogdan Bogdanović govorio je na otvaranju svog košarkaškog kampa o planovima vezanim za sam kamp, ali i o brojnim… »
Bogdanović: "Želim da me trenira Pešić, samo to... Svi znaju koliko volim Partizan!"

Bogdanović: "Želim da me trenira Pešić, samo to... Svi znaju koliko volim Partizan!"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije i košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović, otvorio je svoj košarkaški kamp u Mirijevu, a tom prilikom je govorio o raznim temama. Naime, Bogdan je pomenuo selektora Svetislava Pešića. - Čuli… »
Bogdanović progovorio o povratku u Partizan: "Znam da svi čekaju moje obećanje, ali..."

Bogdanović progovorio o povratku u Partizan: "Znam da svi čekaju moje obećanje, ali..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije i košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović, otvorio je svoj košarkaški kamp u Mirijevu, a tom prilikom je govorio o raznim temama. Bogdanović je govorio o selektoru Pešiću, planovima u NBA ligi… »

Vesti dana »