Povezane vesti

Zvezda 50.000.000 evra skuplja od Partizana: Nezapamćeno u srpskom fudbalu, a razlika samo raste!

Zvezda 50.000.000 evra skuplja od Partizana: Nezapamćeno u srpskom fudbalu, a razlika samo raste!

Mondo pre 3 sata
Do sada nismo imali ovakvu situaciju u srpskom fudbalu, Zvezda je više nego duplo skuplja od Partizana. Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde u ponedeljak (19:00) igraju 174. večiti derbi u prvenstvu, a crveno-beli u ovaj meč ulaze sa ulogom favorita… »
Stanojevića pitali za napadače Zvezde i transfere Partizana: "Ja ne znam za cifre..."

Stanojevića pitali za napadače Zvezde i transfere Partizana: "Ja ne znam za cifre..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Fudbaleri Partizana dočekaće u ponedeljak od 19.00 ekipe Crvene zvezde, u 174. večitom derbiju. Pred ovaj susret medijima se obraća trener crno-belih Aleksandar Stanojević, a pored brojnih tema dotakao se i anlize Crvene zvezde. Tako… »
Stanojevića pitali za napadače Zvezde i transfere Partizana: "Ja ne znam za cifre..."

Stanojevića pitali za napadače Zvezde i transfere Partizana: "Ja ne znam za cifre..."

Telegraf pre 4 sati
Fudbaleri dočekaće u ponedeljak od 19.00 ekipe Crvene zvezde, u 174. večitom derbiju. Pred ovaj susret medijima se obraća trener crno-belih Aleksandar Stanojević, a pored brojnih tema dotakao se i anlize Crvene zvezde. Tako, nije želeo da… »
Stanojević o sudiji za derbi: "Plašio sam se da ne bude opet Pavle Ilić, a ovaj iz Lovćenca..."

Stanojević o sudiji za derbi: "Plašio sam se da ne bude opet Pavle Ilić, a ovaj iz Lovćenca..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Trener Partizana Aleksandar Stanojević i golman crno-belih Aleksandar Jovanović održali su konferenciju za medije pred 174. večiti derbi, koji je na programu u ponedeljak od 20.00. Glavni arbitar derbija je Novak Simović, koji je i… »

Vesti dana »