Povezane vesti

Vučić: Čekam da me pozovu u Skupštinu i da ih ponovo porazim argumentima

Vučić: Čekam da me pozovu u Skupštinu i da ih ponovo porazim argumentima

Politika pre 7 minuta
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas opoziciji da čeka njihov poziv da dođe u Skupštinu da razgovora ne samo o AP Kosovu i Metohiji već i o litijumu i da ih kao i uvek porazi ozbiljnim argumentima i istinom. "Spreman sam… »
Vučić: Mir važniji od svega, velike sile koriste mir i međunarodno pravo u svoju korist

Vučić: Mir važniji od svega, velike sile koriste mir i međunarodno pravo u svoju korist

RTK pre 13 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras u Njujorku, na Samitu o budućnosti u UN, da je neverovatno sa koliko laži i licemerja velike sile rade protiv malih zemalja koristeći mir i međunarodno pravo u svoju korist. „Naravno, jako je… »
Vučić stigao u Njujork: Predsednik Srbije će učestvovati na Generalnoj skupštini UN i sastati se sa više od 40 svetskih…

Vučić stigao u Njujork: Predsednik Srbije će učestvovati na Generalnoj skupštini UN i sastati se sa više od 40 svetskih…

Kurir pre 25 minuta
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić stigao je večeras u Njujork čime je započeo posetu Sjedinjenim Američkim Državama gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Tokom boravka u Njujorku do 27. septembra… »
Vučić: Čekam da me pozovu u Skupštinu i da ih ponovo porazim argumentima

Vučić: Čekam da me pozovu u Skupštinu i da ih ponovo porazim argumentima

Euronews pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas opoziciji da čeka njihov poziv da dođe u Skupštinu da razgovora ne samo o AP Kosovu i Metohiji već i o litijumu i da ih kao i uvek porazi ozbiljnim argumentima i istinom. "Spreman sam da dođem da… »
Aleksandar Vučić poručuje opoziciji: Pozovite me u Skupštinu, rasturiću vas kao "Panta pitu" argumentima i činjenicama

Aleksandar Vučić poručuje opoziciji: Pozovite me u Skupštinu, rasturiću vas kao "Panta pitu" argumentima i činjenicama

Blic pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas opoziciji da čeka njihov poziv da dođe u Skupštinu da razgovora ne samo o AP Kosovu i Metohiji već i o litijumu i da ih kao i uvek porazi ozbiljnim argumentima i istinom. "Spreman sam da dođem da… »
Vučić opoziciji: Čekam da me pozovete u Skupštinu, rasturiću vas kao Panta pitu

Vučić opoziciji: Čekam da me pozovete u Skupštinu, rasturiću vas kao Panta pitu

Nova pre 3 sata
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Njujorku ponovio niz kritika na račun opozicije, istakao je da bi bilo pogubno kada bi im neko ostavio državu makar na dan i najavio da će ih u skupštini "rasturiti kao Panta pitu". Odgovarajući na… »

Vesti dana »