Povezane vesti

Voditelj dobio stan u Beogradu na vodi od Željka Mitrovića, Jovana Jeremić poludela: "Tebi je kupio, a meni ne?" On joj…

Voditelj dobio stan u Beogradu na vodi od Željka Mitrovića, Jovana Jeremić poludela: "Tebi je kupio, a meni ne?" On joj…

Kurir pre 1 sat
Voditeljka Jovana Jeremić i Božo Dobriša imali su svojevremeno konflikt koji je privukao pažnju medija. On je otvoreno izneo razloge zbog kojih ga Jovana nervira, što je izazvalo brojne reakcije javnosti. Jeremićeva ga je sada ugostila u svom… »
"Željko mi je juče kupio stan u Beogradu": Jovani Jeremić kolega voditelj uživo u programu saopštio vesti - ona odmah…

"Željko mi je juče kupio stan u Beogradu": Jovani Jeremić kolega voditelj uživo u programu saopštio vesti - ona odmah…

Blic pre 3 sata
Voditeljka Jovana Jeremić i Božo Dobriša imali su svojevremeno konflikt koji je privukao pažnju medija. On je otvoreno izneo razloge zbog kojih ga Jovana nervira, što je izazvalo brojne reakcije javnosti. Jeremićeva ga je potom ugostila u svom… »
"Tebi je kupio, a meni ne?" Voditelj dobio stan od Željka Mitrovića u luksuznom delu Beograda, Jovana poludela

"Tebi je kupio, a meni ne?" Voditelj dobio stan od Željka Mitrovića u luksuznom delu Beograda, Jovana poludela

Mondo pre 4 sati
Božo Dobriša je Jovani uživo u programu saopštio ovu vest. Voditeljka Jovana Jeremić i Božo Dobriša imali su svojevremeno konflikt koji je privukao pažnju medija. On je otvoreno izneo razloge zbog kojih ga Jovana nervira, što je izazvalo brojne… »

Vesti dana »