Povezane vesti

Anketa: Haris ima podršku 50 odsto verovatnih birača, tri odsto više od Trampa

Anketa: Haris ima podršku 50 odsto verovatnih birača, tri odsto više od Trampa

Insajder pre 1 sat
Kandidatkinja Demokratske stranke na predsedničkim izborima Kamala Haris ima podršku 50 odsto verovatnih birača, tri odsto više od kandidata Republikanaca Donalda Trampa, pokazala je nova anketa CNN-a. Kako se navodi, razlika od tri procenta je u… »
Tramp se neće kandidovati 2028. ukoliko izgubi na predsedničkim izborima 5. novembra

Tramp se neće kandidovati 2028. ukoliko izgubi na predsedničkim izborima 5. novembra

Politika pre 1 sat
VAŠINGTON – Bivši predsednik SAD i kandidat republikanaca na predstojećim predsedničkim izborima Donald Tramp odbacio je danas mogućnost da se kandiduje za Belu kuću 2028. u slučaju da izgubi izbore u novembru. Upitan da li namerava da se ponovo… »
Tramp se neće kandidovati 2028. ukoliko izgubi na predsedničkim izborima 5. novembra

Tramp se neće kandidovati 2028. ukoliko izgubi na predsedničkim izborima 5. novembra

Euronews pre 1 sat
Bivši predsednik SAD i kandidat republikanaca na predstojećim predsedničkim izborima Donald Tramp odbacio je danas mogućnost da se kandiduje za Belu kuću 2028. u slučaju da izgubi izbore u novembru. Upitan da li namerava da se ponovo kandiduje ako… »
Tramp se neće kandidovati 2028. ukoliko izgubi na predsedničkim izborima 5. novembra

Tramp se neće kandidovati 2028. ukoliko izgubi na predsedničkim izborima 5. novembra

RTV pre 2 sata
VAŠINGTON - Bivši predsednik SAD i kandidat republikanaca na predstojećim predsedničkim izborima Donald Tramp odbacio je danas mogućnost da se kandiduje za Belu kucu 2028. u slučaju da izgubi izbore u novembru. Upitan da li namerava da se ponovo… »
"Ne vidim se tu": Tramp se neće ponovo kandidovati za predsednika SAD ako izgubi izbore u novembru

"Ne vidim se tu": Tramp se neće ponovo kandidovati za predsednika SAD ako izgubi izbore u novembru

Kurir pre 1 sat
Donald Tramp je isključio mogućnost da će se ponovo kandidovati za američke predsedničke izbore 2028. godine u slučaju da izgubi na izborima u novembru. "Ne ne vidim se tu, ne vidim se tu", rekao je 78-ogodišnji republikanski predsednički kandidat… »
Tramp otkrio da li će se kandidovati 2028. godine ako sada izgubi izbore

Tramp otkrio da li će se kandidovati 2028. godine ako sada izgubi izbore

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Bivši predsednik SAD Donald Tramp je u nedelju isključio mogućnost ponovnog kandidovanja za Belu kuću ako izgubi od potpredsednice Kamale Haris 5. novembra, javlja Washington Times. "Ne, ne mislim. Mislim... to će biti kraj. Ne vidim… »
Tramp isključio mogućnost ponovnog kandidovanja ako izgubi na predsedničkim izborima u novembru

Tramp isključio mogućnost ponovnog kandidovanja ako izgubi na predsedničkim izborima u novembru

Insajder pre 3 sata
Donald Tramp je isključio mogućnost da će se ponovo kandidovati za američke predsedničke izbore 2028. godine u slučaju da izgubi na izborima u novembru. 'Ne ne vidim se tu, ne vidim se tu', rekao je 78-ogodišnji republikanski predsednički kandidat… »
Tramp rekao da se neće ponovo kandidovati ako izgubi na predsedničkim izborima u novembru

Tramp rekao da se neće ponovo kandidovati ako izgubi na predsedničkim izborima u novembru

Radio 021 pre 3 sata
Donald Tramp je isključio mogućnost da će se ponovo kandidovati za američke predsedničke izbore 2028. godine u slučaju da izgubi na izborima u novembru. "Ne, ne vidim se tu, ne vidim se tu", rekao je 78-ogodišnji republikanski predsednički… »
Tramp odgovorio da li će se ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore

Tramp odgovorio da li će se ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore

N1 Info pre 3 sata
Bivši predsednik SAD Donald Tramp rekao je u intervjuu emitovanom u nedelju da ne veruje da će se ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore. „Ne, ne znam. Mislim… to će biti to. Ja to uopšte ne vidim“, rekao je Tramp u emisiji „Full… »
Tramp: Neću se kandidovati 2028. ako izgubim ove izbore

Tramp: Neću se kandidovati 2028. ako izgubim ove izbore

Vesti online pre 3 sata
Bivši predsednik SAD Donald Tramp rekao je u intervjuu emitovanom u nedelju da ne veruje da će se ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore. – Ne, ne znam. Mislim… to će biti to. Ja to uopšte ne vidim – rekao je Tramp u emisiji „Full… »
Tramp isključio mogućnost ponovnog kandidovanja ako izgubi na predsedničkim izborima u novembru

Tramp isključio mogućnost ponovnog kandidovanja ako izgubi na predsedničkim izborima u novembru

Novi magazin pre 3 sata
Donald Tramp je isključio mogućnost da će se ponovo kandidovati za američke predsedničke izbore 2028. godine u slučaju da izgubi na izborima u novembru. "Ne ne vidim se tu, ne vidim se tu", rekao je 78-ogodišnji republikanski predsednički kandidat… »
Tramp kratko poručio: "Ne"

Tramp kratko poručio: "Ne"

B92 pre 3 sata
Donald Tramp je isključio mogućnost da će se ponovo kandidovati za američke predsedničke izbore 2028. godine u slučaju da izgubi na izborima u novembru. "Ne, ne vidim se tu, ne vidim se tu", rekao je 78-ogodišnji republikanski predsednički… »
Tramp kaže da se neće ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore

Tramp kaže da se neće ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore

Nedeljnik pre 3 sata
Bivši predsednik SAD Donald Tramp rekao je u intervjuu emitovanom u nedelju da ne veruje da će se ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore. „Ne, ne znam. Mislim… to će biti to. Ja to uopšte ne vidim“, rekao je Tramp u emisiji „Full… »
Tramp kaže da se neće ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore

Tramp kaže da se neće ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore

Nova pre 3 sata
: Bivši predsednik SAD Donald Tramp rekao je u intervjuu emitovanom u nedelju da ne veruje da će se ponovo kandidovati 2028. ako izgubi ove izbore. „Ne, ne znam. Mislim… to će biti to. Ja to uopšte ne vidim“, rekao je Tramp u emisiji „Full… »
Šta donosi Kamala, a šta Tramp

Šta donosi Kamala, a šta Tramp

Radar pre 23 sata
U velikim segmentima kontinuitet će biti očuvan, nezavisno od toga da li će pobediti potpredsednica ili bivši predsednik. Ali razlike između kandidata u stavovima prema savezništvima i multilateralizmu značajne su i mogle bi da budu od ključne… »

Vesti dana »