Povezane vesti

Seri provozao traktorče: Posle Radničkog i Voša razbila IMT

Seri provozao traktorče: Posle Radničkog i Voša razbila IMT

Sport klub pre 3 sata
IMT je za četiri dana doživeo dva žestoka poraza. Posle Radničkog 1923, ubedljiva na gostovanju "traktoristima" bila je i Vojvodina. Novosađani su dali gol manje od Kragujevčana i u 9. kolu Super lige Srbije slavili sa 3:0. Držao se IMT u prvom… »
Krtolica: Zadovoljan sam, samo da nastavimo ovako

Krtolica: Zadovoljan sam, samo da nastavimo ovako

Sportski žurnal pre 3 sata
Majstorije Serija i Poletanovićev penal za najubedljiviju pobedu Vojvodine ove sezone. Fudbaleri „stare dame“ pobedili su u Loznici na stadionu „Lagator“IMT 3:0. Trener Vojvodine Nemanja Krtolica zadovoljan je posle nove pobede, ali želi da… »
Ubedljiva pobeda Voše: U gostima savladala IMT sa 3:0

Ubedljiva pobeda Voše: U gostima savladala IMT sa 3:0

Radio 021 pre 4 sati
Fudbaleri Vojvodine pobedili su na stadionu "Lagator" ekipu IMT-a rezultatom 3:0 u devetom kolu Super lige Srbije. Dvostruki strelac za Vojvodinu bio je Kejleb Seri u 52. i 69. minutu, dok je Poletanović pogodio iz penala u 65. Voša je od početka bila… »
Krtolica nakon pobede Voše: Zadovoljan sam, nastavljamo u istom ritmu

Krtolica nakon pobede Voše: Zadovoljan sam, nastavljamo u istom ritmu

Radio 021 pre 4 sati
Trener Vojvodine Nemanja Krtolica zadovoljan je posle nove pobede, ali želi da njegova ekipa nastavi u istom ritmu. Fudbaleri "stare dame" pobedili su danas u Loznici na stadionu "Lagator" ekipu IMT-a rezultatom 3:0, a Krtolica je zadovoljan posle nove… »
Preporod Vojvodine i "kec" u Nišu

Preporod Vojvodine i "kec" u Nišu

B92 pre 4 sati
Fudbaleri Vojvodien vezali su dve pobede u Superligi, psole Železničara još ubedljiviji bili su protiv IMT-a. Ekipa trenera Neamnje Krtolice savladala je kao gost IMT na stadionu u Loznici rezultatom 3:0. Bio je to i treći meč na kojem Novosađani… »
Kontra Voše kakvu Srbija ne pamti: Golman asistirao, napadač sprintao kao Bolt, pa izveo najluđu proslavu

Kontra Voše kakvu Srbija ne pamti: Golman asistirao, napadač sprintao kao Bolt, pa izveo najluđu proslavu

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Fudbaleri Vojvodine pobedili su IMT sa 3:0 u Loznici u 9. kolu Superlige Srbije, čime su nastavili sa dobrom formom i došli su na 8. mesto uz meč manje. Briljirao je dvostruki strelac Kejleb Zadi, koji je u 52. minutu doneo vođstvo… »

Vesti dana »