Povezane vesti

FOTO i VIDEO: U toku je protest ispred Rektorata, čeka se kraj glasanja za Studentski parlament Filozofskog fakulteta

FOTO i VIDEO: U toku je protest ispred Rektorata, čeka se kraj glasanja za Studentski parlament Filozofskog fakulteta

Moj Novi Sad pre 24 minuta
Članovi organizovane grupe Studenti protiv autoritarne vlasti – STAV pozvala je Novosađane u 15 časova ispred Rektorata kako bi ih podržali, nakon što su jutros napadnuti. Do 16 sati u zgradi Rektorata se održavaju izbori za Studenstki parlament… »
U 15 časova protest ispred Rektorata, opozicija oštro osudila napad na studente i traži oslobađanje Univerziteta od…

U 15 časova protest ispred Rektorata, opozicija oštro osudila napad na studente i traži oslobađanje Univerziteta od…

Moj Novi Sad pre 55 minuta
Nakon što je jutros ubačena eksplozivna naprava na Rektorat novosadskog univerziteta, a potom su i pojedini studenti napadnuti, oglasilo se deo profesora Filozofskog fakutleta i više opozicionih stranaka. Prema poslednjim informacijama, Organizovana… »
PSG o napadu na studente: U Novom Sadu suspendovani država i univerzitet

PSG o napadu na studente: U Novom Sadu suspendovani država i univerzitet

Radio sto plus pre 5 sati
Predsednik mladih PSG-a u Novom Sadu Srđan Đurić, koji je bio među studentima koji su napadnuti, je u pisanoj izjavi rekao da to “više nije pitanje autonomije Univerziteta i kršenja zakona, već zdravog razuma”. “Mi, kao studenti Filozofskog… »
Novi Sad: Studenti grupe STAV fizički napadnuti uoči izbora za Studentski parlament

Novi Sad: Studenti grupe STAV fizički napadnuti uoči izbora za Studentski parlament

Radio sto plus pre 4 sati
Kako je za Betu ispričao Đurić, incident se desio ujutro oko šest časova kada su studenti i aktivisti grupe STAV došli pred zgradu Rektorata u kojoj bi danas trebalo da bude održan drugi krug izbora za Studentski parlament Filozofskog fakulteta u… »

Vesti dana »