Povezane vesti

"Muž mi je za rođendan kupio imanje": Estradni par sav novac uložio u nekretnine, evo šta sve poseduju širom Srbije: "Stan…

"Muž mi je za rođendan kupio imanje": Estradni par sav novac uložio u nekretnine, evo šta sve poseduju širom Srbije: "Stan…

Blic pre 4 sati
Denser Đole Đogani decenijama je aktivan na javnoj sceni, a skoro sav zarađen novac uložio je u nekretnine. Đole sa nevenčanom suprugom Vesnom i njihovo dvoje dece živi u luksuznom stanu u Beogradu, a jednom prilikom oni su za ekipu "Blica"… »
"Ne zanima me Cveće, kupio mi je 60 ari placa!" Vesna i Đole Đogani vlasnici šest imanja i stana u Beogradu, a komšije…

"Ne zanima me Cveće, kupio mi je 60 ari placa!" Vesna i Đole Đogani vlasnici šest imanja i stana u Beogradu, a komšije…

Kurir pre 3 sata
Popularni denser Đole Đogani decenijama je aktivan na javnoj sceni, a skoro sav zarađen novac uložio je u nekretnine. Đole sa nevenčanom suprugom Vesnom i njihovo dvoje dece živi u luksuznom stanu u Beogradu, a jednom prilikom Vesna je otkrila da… »
"Muž mi je za rođendan kupio plac od 60 ari": Živela u oronuloj kući, sad ima luks stan u Beogradu i nekoliko imanja

"Muž mi je za rođendan kupio plac od 60 ari": Živela u oronuloj kući, sad ima luks stan u Beogradu i nekoliko imanja

Mondo pre 3 sata
Estradni par novac uložio u nekretnine, evo šta sve poseduju širom Srbije. Denser Đole Đogani decenijama je aktivan na javnoj sceni, a skoro sav zarađen novac uložio je u nekretnine. Danas sa suprugom Vesnom i njihovo dvoje dece živi u luksuznom… »

Vesti dana »