Povezane vesti

„Iš, ne možeš da budeš blizu mene jer si baksuz“: Seka Aleksić izazvala lavinu komentara zbog jedne objave VIDEO

„Iš, ne možeš da budeš blizu mene jer si baksuz“: Seka Aleksić izazvala lavinu komentara zbog jedne objave VIDEO

Nova pre 3 sata
: Seka Aleksić neretko na svojim društvenim mrežama deli svoje stavove na broje teme, a ovog puta se dotakla osoba koje joj ne prijaju. Naime, pevačica se dotakla jedne proslave na koju je trebala da ode sa svojim suprugom Veljkom Piljkićem. Kako je… »
Seka Aleksić otkriva šta joj suprug najviše zamera: Ne želim da glumim kulturnu osobu!

Seka Aleksić otkriva šta joj suprug najviše zamera: Ne želim da glumim kulturnu osobu!

Svet plus pre 4 sati
Seka Aleksić, jedna od najvećih muzičkih zvezda, redovno na TikToku deli zanimljive anegdote iz svog privatnog života, a njeni obožavaoci najviše uživaju u pričama koje se tiču njenog supruga, Veljka Piljikića. Nedavno, Seka je ponovo zabavljala… »
(Video) "iš od mene, neću da sedim sa tobom": Seka Aleksić ispričala šta joj je Veljko zamerio: "Ne možeš da budeš…

(Video) "iš od mene, neću da sedim sa tobom": Seka Aleksić ispričala šta joj je Veljko zamerio: "Ne možeš da budeš…

Blic pre 6 sati
Pevačica Seka Aleksić neretko putem društvenih mreža sa pratiocima deli zanimljive trenutke iz privatnog života, a sada je ispričala šta joj je suprug Veljko zamerio. Naime, Seka je na svom TikTok nalogu objasnila da sa suprugom treba da ide na… »

Vesti dana »