Povezane vesti
Poslanici Skupštine Srbije počeli raspravu o rebalansu budžeta
Glas Amerike 23.09.2024
BEOGRAD — Poslanici u Skupštini Srbije započeli su raspravu o rebalansu budžeta, kojim su u odnosu na prvobitni plan s početka godine predviđeni prihodi veći za 133 milijarde dinara, a rashodi za 193 milijarde. Poslanicima se prvi obratio Ministar… »
Mali: Rebalansom budžeta povećane kapitalne investicije na 7,9 odsto BDP
Nedeljnik 23.09.2024
Ministar finansija Siniša Mali rekao je danas da predloženi rebalans republičkog budžeta za ovu godinu obezbeđuje dalji ekonomski rast i uvećanje plata u javnom sektoru i penzija, pre svega jer su izdaci da kapitalne investicije povećane 111 milijardi… »
Mali: Rebalansom budžeta povećane kapitalne investicije na 7,9 odsto BDP
Radio sto plus 23.09.2024
“Osnovni cilj je da nastavimo da rastemo uz očuvanje makroekonomske stabilnosti. Rebalans budžeta je nastavak uspešne ekonomske politike. Srbija nikada nije bila jača, nikada stabilnija”, rekao je Mali na sednici Skupštine Srbije na kojoj se raspravlja o… »
Vesti dana »
Promenljivo vreme u Srbiji: Najavljeni sneg i jak vetar u pojedinim regionima
NIN pre 58 minutajoš 19 povezanih
MUP upozorava na internet prevaru preko WhatsApp: Ne otvarajte sumnjive linkove
Nedeljnik pre 1 satjoš 18 povezanih
U ponoć ističe rok za prijavu objekata u programu „Svoj na svome“
Danas pre 8 minutajoš 18 povezanih
"Pretili su mi pištoljem" – prve reči Daniela Kajmakoskog nakon otmice! Mladen Mijatović otkrio detalje
Telegraf pre 13 minutajoš 16 povezanih




