Povezane vesti

Trostruki lančani kod centra Sava: Sudarila se 3 vozila u najbržoj traci ka Nišu, velike gužve na auto-putu (video)

Trostruki lančani kod centra Sava: Sudarila se 3 vozila u najbržoj traci ka Nišu, velike gužve na auto-putu (video)

Kurir pre 4 sati
BEOGRAD - Na motoputu kroz Beograd, odnosno nekadašnjem auto-putu, u pravcu ka Nišu došlo je do lančanog sudara. Do sudara je, kako je objavljeno na Instagram stranici moj_beo_grad, došlo kod Sava centra. Kako se može videti na snimku, u sudaru, u… »
Lančani sudar kod Sava Centra: Tri vozila se sudarila u najbržoj traci ka Nišu, velike gužve na auto-putu (video)

Lančani sudar kod Sava Centra: Tri vozila se sudarila u najbržoj traci ka Nišu, velike gužve na auto-putu (video)

Blic pre 4 sati
Na motoputu kroz Beograd, odnosno bivšem auto-putu, u pravcu ka Nišu došlo je do lančanog sudara. Do sudara je, kako je objavljeno na Instagram stranici moj_beo_grad, došlo kod Sava Centra. Kako se može videti na snimku, u sudaru, u najbržoj traci… »
Lančani kod Sava centra: Velike gužve na auto-putu VIDEO

Lančani kod Sava centra: Velike gužve na auto-putu VIDEO

B92 pre 4 sati
Na motoputu kroz Beograd, odnosno bivšem auto-putu, u pravcu ka Nišu došlo je do lančanog sudara. Do sudara je, kako je objavljeno na Instagram stranici moj_beo_grad, došlo kod Sava Centra. Ovde se sada stvara gužva. Kako se može videti na Google… »
Špic nije počeo dobro: Ovde se stvara veliki čep zbog lančanog sudara

Špic nije počeo dobro: Ovde se stvara veliki čep zbog lančanog sudara

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Ogromne gužve na Pančevačkom mostu zbog radova traju od jutros, pa zasigurno može da se očekuje da će ova tačka biti kost u grlu beogradskim vozačima do kraja dana. Međutim, negde kod Sava centra, u smeru ka Autokomandi, došlo je… »

Vesti dana »