Povezane vesti

Početak suđenja BIRN-u po tužbi Šapića: Ne može istina da povredi čast i ugled

Početak suđenja BIRN-u po tužbi Šapića: Ne može istina da povredi čast i ugled

Vreme pre 2 sata
Na početku suđenja po tužbi koju je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo protiv BIRN-a zbog teksta o njegovoj vili u Trstu, novinarka Jelena Veljković izjavila je „da bi nešto moglo da povredi čast i ugled, to što je objavljeno mora… »
Šapić protiv BIRN-a u sudu: „Nepismen sam, nepravilno sam popunio obrazac, nisam skrivao vilu u Trstu“

Šapić protiv BIRN-a u sudu: „Nepismen sam, nepravilno sam popunio obrazac, nisam skrivao vilu u Trstu“

N1 Info pre 4 sati
Suđenje u postupku po privatnoj tužbi gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića protiv glavnog urednika i istraživačkih novinara BIRN Srbije počelo je saslušanjem tužioca i tuženih. Prvi je svoj iskaz pred sudom iznosio gradonačelnik Beograda… »
Šapić protiv BIRN-a u sudu: „Nepismen sam, nepravilno sam popunio obrazac, nisam skrivao vilu u Trstu“

Šapić protiv BIRN-a u sudu: „Nepismen sam, nepravilno sam popunio obrazac, nisam skrivao vilu u Trstu“

Nova pre 3 sata
: Suđenje u postupku po privatnoj tužbi gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića protiv glavnog urednika i istraživačkih novinara BIRN Srbije počelo je saslušanjem tužioca i tuženih. Prvi je svoj iskaz pred sudom iznosio gradonačelnik… »
Šapić protiv novinara koji su otkrili njegovu imovinu na sudu: Eto, nepismen sam

Šapić protiv novinara koji su otkrili njegovu imovinu na sudu: Eto, nepismen sam

Radio 021 pre 3 sata
Suđenje u postupku po privatnoj tužbi gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića protiv glavnog urednika i istraživačkih novinara BIRN Srbije počelo je saslušanjem tužioca i tuženih. Prvi je svoj iskaz pred sudom iznosio gradonačelnik Beograda… »
Šapić protiv BIRN-a u sudu: „Nepismen sam, nepravilno sam popunio obrazac, nisam skrivao vilu u Trstu“

Šapić protiv BIRN-a u sudu: „Nepismen sam, nepravilno sam popunio obrazac, nisam skrivao vilu u Trstu“

Novi magazin pre 4 sati
Suđenje u postupku po privatnoj tužbi gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića protiv glavnog urednika i istraživačkih novinara BIRN Srbije počelo je saslušanjem tužioca i tuženih. Prvi je svoj iskaz pred sudom iznosio gradonačelnik Beograda… »

Vesti dana »