Povezane vesti

Vučić se u Njujorku sastao sa generalnim direktorom "Filip Morisa"

Vučić se u Njujorku sastao sa generalnim direktorom "Filip Morisa"

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa generalnim direktorom kompanije "Filip Moris Internešenal" Jacekom Olčakom u Njujorku. "Prošle godine smo obeležili 20 godina od privatizovanja Duvanske industrije Niš, kada je potpisan i… »
Vučić se sastao sa predsednikom Kipra: Srdačan susret sa Nikosom Hristodulidisom, razmenili smo mišljenja o aktuelnoj…

Vučić se sastao sa predsednikom Kipra: Srdačan susret sa Nikosom Hristodulidisom, razmenili smo mišljenja o aktuelnoj…

Kurir pre 1 sat
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa predsednikom Republike Kipar Nikosom Hristodulidisom. "Srdačan susret sa Nikosom Hristodulidisom. Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju UN, kao i o… »
Vučić se u Njujorku sastao sa predsednikom Kipra i direktorom "Filipa Morisa", dodeliće odlikovanje Vasiliju Nebenzji

Vučić se u Njujorku sastao sa predsednikom Kipra i direktorom "Filipa Morisa", dodeliće odlikovanje Vasiliju Nebenzji

RTV pre 2 sata
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Kipra Nikosom Hristodulidisom u Njujorku. "Srdačan susret sa Nikosom Hristodulidisom. Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju UN, kao i o… »
Vučić se sastao sa predsednikom Kipra u Njujorku

Vučić se sastao sa predsednikom Kipra u Njujorku

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Kipra Nikosom Hristodulidisom u Njujorku. Prethodno, Vučić je razgovarao sa generalnim direktorom kompanije "Filip Moris" Jacekom Olčakom. Kasnije, tokom dana Vučić će dodeliti… »
Vučić: Zahvalio sam Kipru na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije

Vučić: Zahvalio sam Kipru na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Kipra Nikosom Hristodulidisom u Njujorku. "Srdačan susret sa Nikosom Hristodulidisom. Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju UN, kao i o doprinosu koji… »
Vučić se u Njujorku sastao predsednikom Kipra: Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju UN

Vučić se u Njujorku sastao predsednikom Kipra: Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju UN

Euronews pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa predsednikom Kipra Nikosom Hristodulidisom razgovarao o dobroj saradnji, kao i da je on bio posebno zainteresovan za rešavanje problema u Autonomnoj pokrajini Kosovo i Metohija. "Srdačan… »
Vučić iz Njujorka: Očekujem susret sa verovatno najmoćnijim čovekom SAD; Slede cele noći pripreme za sutra

Vučić iz Njujorka: Očekujem susret sa verovatno najmoćnijim čovekom SAD; Slede cele noći pripreme za sutra

B92 pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Njujorka. Na početku svog obraćanja predsednik je pomenuo susret sa generalnim direktorom "Filip Morisa", o planovima ove kompanije za ulaganje u našoj zemlji. "Moje je da brinem o ekonomiji, a to će… »
Vučić: Zahvalio sam Kipru na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije

Vučić: Zahvalio sam Kipru na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Kipra Nikosom Hristodulidisom u Njujorku. "Srdačan susret sa Nikosom Hristodulidisom. Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju UN, kao i… »
Vučić se u Njujorku sastao sa generalnim direktorom kompanije "Filip Moris"

Vučić se u Njujorku sastao sa generalnim direktorom kompanije "Filip Moris"

Euronews pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa generalnim direktorom kompanije "Filip Moris Internešenal" Jacekom Olčakom, s kojim je razgovarao o poslovanju te kompanije u Srbiji, kao i o novim investicijama, ekološkoj inicijativi… »
Vučić sa predsednikom Kipra u Njujorku: Razgovarali smo o situaciji na KiM, zahvalio sam na podršci FOTO

Vučić sa predsednikom Kipra u Njujorku: Razgovarali smo o situaciji na KiM, zahvalio sam na podršci FOTO

B92 pre 2 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa predsednikom Republike Kipar Nikosom Hristodulidisom. "Srdačan susret sa @nikoschristodoulides . Razmenili smo mišljenja o aktuelnoj geopolitičkoj situaciji i značaju #UN, kao i o… »
Vučić u Njujorku sa generalnim direktorom "Filip Morisa": Planiraju novu investiciju od 100 miliona evra FOTO

Vučić u Njujorku sa generalnim direktorom "Filip Morisa": Planiraju novu investiciju od 100 miliona evra FOTO

B92 pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa generalnim direktorom kompanije "Filip Moris Internešenal" Jacekom Olčakom u Njujorku. Sastanku je prisustvovao i ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić. Potom, predsednik Vučić… »

Vesti dana »