Povezane vesti

Vučić iz Njujorka: "Filip Moris" ulaže novih 100 miliona evra u Srbiju

Vučić iz Njujorka: "Filip Moris" ulaže novih 100 miliona evra u Srbiju

B92 pre 32 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s generalnim direktorom kompanije "Filip Moris internešenal" Jacekom Olčakom u Njujorku. "Imali smo početak ekonomskih razgovora. Oni će novih 100 miliona evra da ulože u našu zemlju. Nastaviće… »
Vučić u Njujorku: Govoriću sutra na Generalnoj skupštini UN kao 12. ili 13. govornik

Vučić u Njujorku: Govoriću sutra na Generalnoj skupštini UN kao 12. ili 13. govornik

Euronews pre 57 minuta
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku da će sutra govoriti na Generalnoj skupštini UN među prvih 12 ili 13 govornika, kada je i najveća pažnja slušalaca. "Mi imamo dobar slot. Prvo govori Lula (da Silva), predsednik Brazila, zatim po… »
Šta Filip Moris planira u Srbiji?

Šta Filip Moris planira u Srbiji?

Radio 021 pre 38 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Njujorku sa generalnim direktorom kompanije Filip Moris Jacekom Olčakom. Vučić je objavio da ta kompanija planira novu investiciju od 100 miliona evra, prenosi Danas. "Konstruktivan sastanak sa… »
Vučić u Njujorku sa evropskim i svetskim zvaničnicima uoči sednice GS UN

Vučić u Njujorku sa evropskim i svetskim zvaničnicima uoči sednice GS UN

RTS pre 1 sat
Predsednik Aleksandar Vučić ima niz bilateralnih sastanaka u Njujorku, uoči 79. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Predsednik Vučić boravi u Njujorku povodom 79. sednice Generalne skupštine UN. Vučić se danas sastao sa generalnim… »
Vučić iz Njujorka: Otkrio sve detalje razgovora sa svetskim liderima: Moje je da brinem o ekonomiji koja će dovesti do novih…

Vučić iz Njujorka: Otkrio sve detalje razgovora sa svetskim liderima: Moje je da brinem o ekonomiji koja će dovesti do novih…

Blic pre 1 sat
Predsednik Vučić boravi u Njujorku do 27. septembra gde će imati bilateralne susrete sa više od 40 svetskih lidera, a u utorak će se obratiti učesnicima 79. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Predsednik se ranije danas sastao sa… »
Imamo dobar slot: Vučić najavio da se sutra na Generalnoj skupštini UN obraća među prvih 12 ili 13 govornika: Tada je i…

Imamo dobar slot: Vučić najavio da se sutra na Generalnoj skupštini UN obraća među prvih 12 ili 13 govornika: Tada je i…

Blic pre 1 sat
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku da će sutra govoriti na Generalnoj skupštini UN među prvih 12 ili 13 govornika, kada je i najveća pažnja slušalaca. "Mi imamo dobar slot. Prvo govori Lula (da Silva), predsednik Brazila, zatim po… »
Vučić: Govoriću sutra na Generalnoj skupštini među prvih 12 ili 13 govornika

Vučić: Govoriću sutra na Generalnoj skupštini među prvih 12 ili 13 govornika

Politika pre 1 sat
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku da će sutra govoriti na Generalnoj skupštini UN među prvih 12 ili 13 govornika, kada je i najveća pažnja slušalaca. "Mi imamo dobar slot. Prvo govori Lula (da Silva), predsednik Brazila, zatim po… »
"Pandorina kutija je otvorena 1999. I 2008. Godine" Vučić iz Njujorka o govoru u UN: Srbija će biti u prvih 12 do 13 mesta…

"Pandorina kutija je otvorena 1999. I 2008. Godine" Vučić iz Njujorka o govoru u UN: Srbija će biti u prvih 12 do 13 mesta…

Kurir pre 1 sat
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Njujorka uoči sutrašnjeg govora u Ujedinjenim nacijama. - Upravo smo završili razgovore sa predsenikom Kipra, on je bio gost ovde u Misiji Srbije u Njujorku. Zahvalan sam na dobroj saradnji… »
Vučić: Ne preti Albancima sa KiM niko, oni prete

Vučić: Ne preti Albancima sa KiM niko, oni prete

B92 pre 2 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučiće obraćajući se iz Njujorka govorio je i o situaciji na Kosovu i Metohiji. Na pitanje novinara o predstojećem susretu sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom, Vučić je rekao: "Nemačka ne preti Albancima… »
"Kompanija Filip Moris planira novu investiciju od 100 miliona evra": Vučić se u Njujorku sastao sa generalnim direktorom…

"Kompanija Filip Moris planira novu investiciju od 100 miliona evra": Vučić se u Njujorku sastao sa generalnim direktorom…

Kurir pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa generalnim direktorom kompanije Filip Moris Jacekom Olčakom. "Konstruktivan sastanak sa generalnim direktorom kompanije PMI Jacekom Olčakom sa kojim sam razgovarao o poslovanju te… »

Vesti dana »