Povezane vesti

Oglasio se advokat nakon presude glumcu iz „Lud, zbunjen, normalan“ koji je zlostavljao maloletnika

Oglasio se advokat nakon presude glumcu iz „Lud, zbunjen, normalan“ koji je zlostavljao maloletnika

Nova pre 22 minuta
: Sud u Sarajevu je osuđujuću presudu glumcu Moameru Kasumoviću za bludničenje nad maloletnikom trebalo da javno objavi, smatra advokat i pravni stručnjak Josip Muselimović, dodajući da o zameni ovakve kazne za novčanu ne bi smelo da bude ni… »
Advokat iz BiH: Presuda Moameru Kasumoviću morala biti javna, neke snage su ga štitile

Advokat iz BiH: Presuda Moameru Kasumoviću morala biti javna, neke snage su ga štitile

N1 Info pre 47 minuta
Sud u Sarajevu je osuđujuću presudu glumcu Moameru Kasumoviću za bludničenje nad maloletnikom trebalo da javno objavi, smatra advokat i pravni stručnjak Josip Muselimović, dodajući da o zameni ovakve kazne za novčanu ne bi smelo da bude ni govora… »
Potresna ispovest dečaka koji tvrdi da ga je sa 15 godina napastvovao glumac serije „Lud, zbunjen normalan“

Potresna ispovest dečaka koji tvrdi da ga je sa 15 godina napastvovao glumac serije „Lud, zbunjen normalan“

Nova pre 3 sata
: Bosanskohercegovački glumac Moamer Kasumović osuđen je 2021. na godinu dana zatvora zbog krivičnog dela bludničenje nad maloletnikom. Prema pisanju Radio Sarajeva, ispostavilo se da je Moamer imao više žrtava, a kako pomenuti medij ističe, on je… »
Potresna ispovest žrtve Moamera Kasumovića: "Pokazao mi je da ćutim i stavio mi ruku na polni organ"

Potresna ispovest žrtve Moamera Kasumovića: "Pokazao mi je da ćutim i stavio mi ruku na polni organ"

B92 pre 3 sata
Nakon otkrića da je Moamer Kasumović bludničio nad maloletnikom, oglasio se i mladić koji je bio žrtva i otkrio svoju stranu priče. Mladić je za Raport objasnio da se odlučio na ispovest da bi ohrabrio ostale žrtve seksualnog zlostavljanja, da… »
"Stavio mi je ruku na polni organ": Potresna ispovest dečaka koji tvrdi da ga je sa 15 godina napastvovao glumac serije "Lud…

"Stavio mi je ruku na polni organ": Potresna ispovest dečaka koji tvrdi da ga je sa 15 godina napastvovao glumac serije "Lud…

Blic pre 8 sati
Bosanskohercegovački glumac Moamer Kasumović osuđen je 2021. na godinu dana zatvora zbog krivičnog dela bludničenje nad maloletnikom. Prema pisanju Radio Sarajeva, ispostavilo se da je Moamer imao više žrtava, a kako pomenuti medij ističe, on je… »

Vesti dana »