Povezane vesti

Vučić se sastao sa direktorkom MMF-a: Sadržajan i produktivan razgovor

Vučić se sastao sa direktorkom MMF-a: Sadržajan i produktivan razgovor

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa direktorkom Međunarodnog monetarnog fonda Kristalinom Georgijevom i rekao da je razgovor bio sadržajan i produktivan. "Kao i uvek, odličan, sadržajan i produktivan razgovor sa… »
Vučić posle sastanka sa direktorkom MMF: Rezultati Srbije premašuju i najsmelije prognoze

Vučić posle sastanka sa direktorkom MMF: Rezultati Srbije premašuju i najsmelije prognoze

Radio 021 pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa direktorkom Međunarodnog monetarnog fonda Kristalinom Georgijevom i rekao da je razgovor bio sadržajan i produktivan. "Kao i uvek, odličan, sadržajan i produktivan razgovor sa… »
Vučić sa direktorkom MMF-a u Njujorku: "Rezultati Srbije premašuju i najsmelije prognoze" FOTO

Vučić sa direktorkom MMF-a u Njujorku: "Rezultati Srbije premašuju i najsmelije prognoze" FOTO

B92 pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku s direktorkom Međunarodnog monetarnog fonda Kristalinom Georgievom. "Kao i uvek, odličan, sadržajan i produktivan razgovor sa Georgievom. Sa ponosom sam detaljnije informisao uvaženu… »
Sadržajan razgovor Vučića Sa direktorkom MMF-a: Sa ponosom sam je detaljnije informisao o najnovijim pokazateljima…

Sadržajan razgovor Vučića Sa direktorkom MMF-a: Sa ponosom sam je detaljnije informisao o najnovijim pokazateljima…

Kurir pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa direktorkom Međunarodnog monetarnog fonda Kristalinom Georgievom. "Kao i uvek, odličan, sadržajan i produktivan razgovor sa direktorkom MMF-a Kristalinom Georgievom", napisao je… »
Vučić se sastao sa direktorkom MMF: Sadržajan i produktivan razgovor

Vučić se sastao sa direktorkom MMF: Sadržajan i produktivan razgovor

Euronews pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa direktorkom Međunarodnog monetarnog fonda Kristalinom Georgijevom i rekao da je razgovor bio sadržajan i produktivan. "Kao i uvek, odličan, sadržajan i produktivan razgovor sa… »
Vučić sa direktorkom MMF: Sa ponosom sam je informisao o pokazateljima makroekonomske stabilnosti Srbije

Vučić sa direktorkom MMF: Sa ponosom sam je informisao o pokazateljima makroekonomske stabilnosti Srbije

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa direktorkom Međunarodnog monetarnog fonda Kristalinom Georgievom. - Kao i uvek, odličan, sadržajan i produktivan razgovor sa direktorkom MMF - poručio je predsednik na… »

Vesti dana »