Povezane vesti

"Udala sam se za Enesa na njegovo insistiranje" Maja Odžaklijevska o najtežem periodu u životu: Bez para za mleko, sprečena…

"Udala sam se za Enesa na njegovo insistiranje" Maja Odžaklijevska o najtežem periodu u životu: Bez para za mleko, sprečena…

Kurir pre 3 sata
Čuvena pevačica Maja Odžaklijevska (70) sama je odgajala ćerke Teu i Andreu, budući da se za Teinog oca nije udala, a da se od Andreinog brzo rastala. - Nisam se udala za Teinog oca Aleksandra zbog toga što me to nije interesovalo. Nije me zanimalo… »
“Udala sam se na njegovo insistiranje!” Pevačica otvorila dušu o teškom životu

“Udala sam se na njegovo insistiranje!” Pevačica otvorila dušu o teškom životu

Vesti online pre 3 sata
Maja Odžaklijevska poznata je kao jedan od najboljih vokala u našoj zemlji, a pre dve decenije odlučila je da prestane da peva. Mediji su delimično pisali i o njenom privatnom životu, a poznato je da je sama odgajala ćerke Teu i Andreu, budući da… »
"Udala sam se za Enesa na njegovo insistiranje": Maja Odžaklijevska ogolila dušu: "bez para za mleko, sprečena da radim"…

"Udala sam se za Enesa na njegovo insistiranje": Maja Odžaklijevska ogolila dušu: "bez para za mleko, sprečena da radim"…

Blic pre 4 sati
Čuvena pevačica Maja Odžaklijevska (70) sama je odgajala ćerke Teu i Andreu, budući da se za Teinog oca nije udala, a da se od Andreinog brzo rastala. - Nisam se udala za Teinog oca Aleksandra zbog toga što me to nije interesovalo. Nije me zanimalo… »

Vesti dana »