Povezane vesti

Kapiten Partizana: Šta je ova zemlja dozvolila da se napravi od Partizana, to je sramota. Verujem da nijedan zvezdaš takođe…

Kapiten Partizana: Šta je ova zemlja dozvolila da se napravi od Partizana, to je sramota. Verujem da nijedan zvezdaš takođe…

Sportski žurnal pre 1 dan
Da igramo derbi koji nije derbi. Ovo nije derbi. Manjak kvaliteta, manjak karaktera, manjak mu*a - naglasio je Aleksandar Jovanović. Posle poraza 0:4 u 174. večitom derbiju hrabrost da kaže sve što mu je na duši skupio je kapiten Partizana Aleksandar… »
Jovanović rekao ono što se (ne) sme, pomenuo predsednika i premijera: „Šta je ova zemlja dozvolila…“

Jovanović rekao ono što se (ne) sme, pomenuo predsednika i premijera: „Šta je ova zemlja dozvolila…“

Nova pre 3 sata
: Aleksandar Joanović, golman Partizana, "otvorio je dušu" posle 174. večitog derbija, u kom je njegov tim doživeo poniženje od Crvene zvezde (0:4). Već sedam godina uzastopno je Crvena zvezda prvak Srbije, uprava Partizana nema podršku već… »
Jovanović: Ni predsedniku ne odgovara ovakav derbi (VIDEO)

Jovanović: Ni predsedniku ne odgovara ovakav derbi (VIDEO)

Sport klub pre 2 sata
Nije štedeo reči golman i najbolji pojedinac Partizana ove sezone Aleksandar Jovanović posle ubedljivog poraza svog tima u 174. večitom derbiju. ODJECI VEČITOG DERBIJA: Stanojević: U redu da odem, ali kome sam klub prodao? Ja? Terzić: Za svaki gol… »
"Igrači Partizana to nemaju, moram javno da kažem": Šaranov opleo posle debakla u derbiju

"Igrači Partizana to nemaju, moram javno da kažem": Šaranov opleo posle debakla u derbiju

Mondo pre 2 sata
Bivši golman Partizana Bojan Šaranov kritikovao igrače crno-belih posle poraza u derbiju. Partizan je doživeo debakl u 174. "večitom" derbiju pošto je Crvena zvezda slavila 4:0 u Humskoj, a "na tapeti" domaćih navijača bio je trener Aleksandar… »
Elšnik citirao Mutu Nikolića posle derbija!

Elšnik citirao Mutu Nikolića posle derbija!

Sportske.net pre 2 sata
Slovenački reprezentativac Timi Maks Elšnik se od početka sezone pokazao kao pravo pojačanje Crvene zvezde, a to je potvrdio i večeras u svom prvom večitom derbiju. Zvezda je deklasirala domaći Partizan sa 4:0, a Elšnik je bio među… »
Jovanović brutalno iskren: Sramota svih nas, ne znam čiji je interes u ovome, nema poente – ni „delije“ nisu zadovoljne…

Jovanović brutalno iskren: Sramota svih nas, ne znam čiji je interes u ovome, nema poente – ni „delije“ nisu zadovoljne…

Nova pre 3 sata
: Aleksandar Jovanović, golman Partizana, imao je šta da kaže i koga da kritikuje posle debakla (0:4) u 174. večitom derbiju. Crvena zvezda je na terenu dominirala i pokazala Partizanu koliko je u ovom trenutku bolji tim, a veoma razočaran ishodom… »
Jovanović: "Nije mi problem da odem, sramota šta smo dozvolili da se napravi od kluba"

Jovanović: "Nije mi problem da odem, sramota šta smo dozvolili da se napravi od kluba"

Sportske.net pre 4 sati
Golman i kapiten Partizana Aleksandar Jovanović posle poraza od Crvene zvezde bio je vidno indisponiran dešavanjima u crno-belom taboru. "Iskreno, Zvezda je duplo kvalitetnija od nas ili bar 50 odsto. Mi u ovom momentu nismo ni blizu, to je činjenica… »
Partizan pred ambisom traži uže za spas protiv Zvezde

Partizan pred ambisom traži uže za spas protiv Zvezde

Sport klub pre 14 sati
Partizanova sezona do ovog trenutka je sve, samo ne uspešna. Crno-beli imaju mnogo problema na i van terena, međutim, eventualna pobeda protiv večitog rivala u 174. Večitom derbiju umanjila bi bol i patnju, bar na kratko. Pred Aleksandrom… »
Jovanović: Niko nije favorit u našoj kući

Jovanović: Niko nije favorit u našoj kući

Sportski žurnal pre 16 sati
Aleksandar Jovanović, čuvar mreže crno-belih, optimista uoči okršaja sa Crvenom zvezdom. Aleksandar Jovanović, golman Partizana, u prethodnoj sezoni branio je tri utakmice protiv Crvene zvezde i na dva derbija bio je igrač utakmice. Crno-beli su na… »

Vesti dana »