Povezane vesti

Majka Bojana Tomovića usred njegove borbe s bolešću prekinula kontakt s njim: On joj jednu stvar posebno zamera

Majka Bojana Tomovića usred njegove borbe s bolešću prekinula kontakt s njim: On joj jednu stvar posebno zamera

Svet & Skandal pre 2 sata
Majka Bojana Tomovića ne govori s njim Pevač Bojan Tomović gostovao je u emisiji “Pričaonica” Sanje Ćulibrk i tom prilikom je otkrio brojne detalje iz svog života. Između ostalog dotako se i teme i porodici, pa smo tako saznali da majka Bojana… »
"Bolno je! Sa majkom ne govorim, umorila se" Pevač pati od bipolarnog poremećaja, porodica ga odbacila

"Bolno je! Sa majkom ne govorim, umorila se" Pevač pati od bipolarnog poremećaja, porodica ga odbacila

Kurir pre 4 sati
Pevač Bojan Tomović otvoreno je govorio o svojoj borbi sa bipolarnim poremećajem i otkrio da ga je porodica odbacila i da više nema kontakt sa majkom. Bojan je istakao da je odrastao u patrijahalnoj porodici i da je zbog svojih čestih biporanih… »
Bojan Tomović nema nikakav kontakt Sa majkom: "Meni je to bolno, ali ne može više da trpi moje faze", otkrio nepoznate…

Bojan Tomović nema nikakav kontakt Sa majkom: "Meni je to bolno, ali ne može više da trpi moje faze", otkrio nepoznate…

Blic pre 17 sati
Pevač Bojan Tomović već duže vreme bori se sa bipolarnim poremećajem, a kako je istakao, njega je porodica odbacila i više nema kontakt sa majkom. Bojan je istakao da je odrastao u patrijahalnoj porodici i da je zbog svojih čestih biporanih napada… »

Vesti dana »